Gündem - 29 ocak 2023 fenerbahçe-kasımpaşa maçı kural hatası #KadıköydeSkandalVAR - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem 29 ocak 2023 fenerbahçe-kasımpaşa maçı kural hatası #KadıköydeSkandalVAR

Hahahaha yıllarca bizim bu şampiyonuğuda çamur attılar, Rize de hakem sayesinde kazandı dediler şimdi kendileriyle çelişecekler.
Bunlara göre ne zaman kural uydurulsa muhakkak bizim maçlarda da oluyor ama uygulanmıyor
Kaç maç oldu sayamadım ben fener lehine yorumlanan kuralları. Ne ilginçtir ki başka takımlara öyle yorumlanmıyor.

Ben antuya açık seçik küfrettikten sonra kuşlar piyasaya yavaş yavaş çıkıyor forumda. Adminlerde bi zahmet dehlesinler şunları. Öyle rütbeye falan bakmamak lazım. İçimizde antuda senelerdir üyeliği olanlar var trollemek için onları. O hesap acıları depreştiki her konuda güya tarafsız gibi takılmaya çalışıyorlar. Tugay denilen futbolcu eskisinin bize şuanda yaptığı gibi

Macin kirilma noktasiydi

Kasimpasa 0-1 öndeydi ve fener oyun olarak zayifti

Sirf fener toparlansin diye verilmis art niyetli bir karar

Zaten mac boyunca fener lehine calisti
penaltiya kadar tek pozisyonlar var, o da defansin bir pas hatasindan kaynaklaniyor. penaltiya kadar fener sahada yoktu. o penalti tekrar edildikten sonra mac bitmisti.

Üst Alt