#29 Olcan Adın - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#29 Olcan Adın

Bu adam için yaklaşık 5 m euro bonservis, kendisine de 2 sene boyunca toplam 3.6 m euro garanti ücret ödenmiş. Yetmemiş bir de tek taraflı feshetmişiz 2.9 m euro da tazminat ödemişiz. Sonra kulüpler neden batıyor...
Balıkesirliymis bu para ile Balıkesir kalkınır ömrü bu parayı bitirmeye yetmez ki sadece bizden de almadı iyi paralar futbolcu olmak lazım bu ülkede

Bu adam için yaklaşık 5 m euro bonservis, kendisine de 2 sene boyunca toplam 3.6 m euro garanti ücret ödenmiş. Yetmemiş bir de tek taraflı feshetmişiz 2.9 m euro da tazminat ödemişiz. Sonra kulüpler neden batıyor...
Bize gelmeden önce 15 gol 15 asistlik sezonu vardı zaten o yüzden aldık. Bonservisi de 4 diye hatırlıyorum.

Üstüne yabancı sınırı vardı zaten temel problem sınır olmasıydı.

evet Gökhan Töre ya da bu gelecekti 29 yaşında adama bu kadar para verilmesi yanlıştı ben o zaman da Töre'yi istemiştim yaşı da gençti çünkü. KDV'de ödemişiz o yüzden 5 m euro yazdım
Töre bize gelmek istemiyorduki; Beşiktaş manyağı o adam.

Olcan'ın önceki sezon performansı da çok iyidi açıkçası da işte bizde yapamadı, yine de o sezon şampiyon olduk. Son dönemde sol beke o geçmişti.

Olcan Adın'dan Marcao'ya: "Sen sahanın içinde takım arkadaşına yumruk at. Sahada bütün pislikleri yap. Gel Galatasaray'a kaptan ol. Ne güzel dünya"

Üst Alt