#3 Angeliño - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#3 Angeliño

Bizde omer bayram gibi milletin gotunu sisliyordu hiyar herif
Roma düşük tempolu paslı örgü sistemi oynuyor toplu geri dönüyorlar hücuma ama toplu koşarak değil paslı çıkıyorlar nabzı çok yükselmediği için angelino çok iyi kilit paslar attı ortalar açtı hatasız oynuyor şu ana kadar cuk oturmuş adamlara almama ihtimalleri yok 5 milyon çerez parası onlar için

bizde 15 değilde 25 maç opisyonu koysaydık rahatça oynatırdık ..

ekimden beri oturtup 6 M vermeyelim dediğimiz adamı özlemeyelim.

sayfalar boyunca adam gömüldü kaç sefer...

Angelino iyidir, kötüdür. Bize uymuştur, uymamıştır tartışırım da

Angelino’dan çıkıp Aurier’e tav olmak koyuyor bana. Şunu yapabilecek herhangi bir takım olduğunu sanmıyorum.

Transfer döneminde Zaha ile birlikte beni en çok heyecanlandıran oyuncuydu. Hatta gelmesini bile zor ihtimal olarak görüyordum.

Maalesef oynadığı süre boyunca olmadı. Tam olarak neden olmadığına cevap da veremiyorum, bazı arkadaşlar taktik, tempo vb. üzerinden yorumluyor.

Bu kadar kaliteli, teknik bir oyuncunun asist, gol üretmeden savunmada aksayarak oynamasını açıklayamıyor genede.

Roma düşük tempolu paslı örgü sistemi oynuyor toplu geri dönüyorlar hücuma ama toplu koşarak değil paslı çıkıyorlar nabzı çok yükselmediği için angelino çok iyi kilit paslar attı ortalar açtı hatasız oynuyor şu ana kadar cuk oturmuş adamlara almama ihtimalleri yok 5 milyon çerez parası onlar için
Angelino kaliteli oyuncu zaten.Bize uymadigi kismina da katiliyorum.Fakat acamadigi ortalarin iki takim arasinda ki oyun farkiyla ilgisi oldugunu dusunmuyorum

Boş herifin teki, 13 Temmuz'da takıma katılıp Ekim ayında orta açabilse razıyız mooduna soktu bizi. 1 ay sonra küfür etmeye başlarlar.

Üst Alt