#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bülent korkmaz teknik direktörlük yapti bizde yani bence bu yuzden yardimci antrenor olarak dönmek istemez

Ayrica bulent korkmaz karakter olarak 2. Adam olmaya musait degil bana göre,Kaptan olarak bildik kendisini herzaman ve gercek bir kaptandi bu yüzden yardimci antrenor olmasi imkansiz

Bu arada bizdeki teknik adamlik döneminden hic memnun degildim ben acikcasi Belki de erken davrandi tecrubesizdi

Bülent Korkmazın son 2 haftada yaptıkları imkansız ötesi bir şey hele ki Aykut Kocamanın bıraktığı defansif takımla 2 maçta biri Başakşehir biri Trabzon bu iki takım şampiyonluk için yarışırken ikisine toplam 8 gol atıp 6 puan alması mucize diyebiliriz o sonuçlarla kümede kaldılar 2 hafta önce herkes Konya düştü diyordu adam en az Başakşehir'in şampiyonluğu kadar önemli hatta daha zorunu başardı

Büyük is basardi Ama ne yazik ki teknik direktörlügünü begenmiyorum

Kaptan’in yeri tabiki ayridir vazgecilmezdir Bizim icin Ama daha önce Bizde teknik direktör olarak görev aldiginda basarisiz oldu ve kötü bir sekilde ayrildi

O dönem tecrubesizdi Belki de Ama sonuc olarak basarisiz oldu ve insanlarin aklinda kaldi bu

Üst Alt