#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son gercek kaptanlardan bide şimdiki kaptana bak ama dünya futbolundada böyle karakterler pek kalmadı artık bi viera, gattuso ,Roy keane ,van Bommel ,kahn yok artık meydan hanım evlatlarına kaldı

Fatih Hoca'dan sonra bayrağı devr almaya en yakın kişi.
İyi ki hocanın yanında yardımcı olarak filan başlamamış. Adam kendini direkt okyanusa atarak öğrendi yüzmeyi.
Hoş, zaten daha Bein'de yorum yaparken bile futbol bilgisi olarak Hasan Şaş ve Ümit Davala ile mukabese edilmeyecek biri olduğu belliydi bana göre.

Fatih Hoca'dan sonra bayrağı devr almaya en yakın kişi.
İyi ki hocanın yanında yardımcı olarak filan başlamamış. Adam kendini direkt okyanusa atarak öğrendi yüzmeyi.
Hoş, zaten daha Bein'de yorum yaparken bile futbol bilgisi olarak Hasan Şaş ve Ümit Davala ile mukabese edilmeyecek biri olduğu belliydi bana göre.

Biraz yanında da pişmesi gerekiyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bülent kaptanı severiz ama bizde hoca olamaz maalesef oyun felsefesi eşortmanlının aynısı full savunma ve kontra oyunu

büyük takımda çok tepki yer fatih hocadan sonra okan olacaktır muhtemelen yeni bir cengaver çıkmazsa

Gecen Hasan Sas'in istifa konusunda da yazmistim. Ben eskiden hep Bülent kaptan futbolu birakinca hoca derhal yanina yardimci olarak alir diye düsünüyordum.

Efsane kadrodan Bülent veya Ergün'ü yardimci yapar diyordum ama aralarindan nispeten en vasifsiz ikiliyi yanina aldi hoca. Hasan Sas'i cok severim ama iyi bir yardimci hoca oldugunu düsünmüyorum, zaten onun asil görevi baska boyuttaydi.

Gecen Hasan Sas'in istifa konusunda da yazmistim. Ben eskiden hep Bülent kaptan futbolu birakinca hoca derhal yanina yardimci olarak alir diye düsünüyordum.

Efsane kadrodan Bülent veya Ergün'ü yardimci yapar diyordum ama aralarindan nispeten en vasifsiz ikiliyi yanina aldi hoca. Hasan Sas'i cok severim ama iyi bir yardimci hoca oldugunu düsünmüyorum, zaten onun asil görevi baska boyuttaydi.
hasan şaş idmanda top toplayıcı başka bi işe yaramaz

hasan şaş idmanda top toplayıcı başka bi işe yaramaz

O kadar da degil yav. 2011 de takimdaslik yaratmak icin yanina aldi bence hoca ondan sonra da devam etti iste. Ama bu zamanda Hasan kendini ne kadar gelistirdi muamma.

Hasan ayni futbolculuk döneminde gibi cok kontrolsüz, kontrolünü cabuk yitiriyor tek bir kivilcim yetiyor. Ümit Hasan'a nazaran biraz daha sakin olsa o da öyle aslinda.

Ben hala niye Bülent'i yanina almadi hoca ona anlam veremiyorum, acaba anlasamiyorlar mi.

Üst Alt