#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tebrikler Büyük Kaptan

FCe5rD-X0AElMna

skor taraftarlığı yapıyorsunuz yapmayin.
80dk kaleye isabetsiz bile şutu olmayan takımın maç kazanması tam anlamıyla şanstır.

benzeri bir şey bizde olsa gene alkış tutacaksınız. doğru değil bu.
aldigi skorlarla alakali degil sadece, cogu kez sikecilerin canlarini yakti kendisi. Durusu ve bizde oynadigi futbol, yaptigi liderlikle büyük kaptandir, skor endeksli olmak kendisine büyük haksizlik

aldigi skorlarla alakali degil sadece, cogu kez sikecilerin canlarini yakti kendisi. Durusu ve bizde oynadigi futbol, yaptigi liderlikle büyük kaptandir, skor endeksli olmak kendisine büyük haksizlik
okan ın yaptığı bir başarıydı mesela. avcının yarattığı takımla yaptı bunu ama yaptı. geri kalan bu tarz seyleri başarı olarak görmüyorum malesef. sürekliliktir başarının anahtarı. bunları da yapacak bir takım bulamadılar kendilerine. yönetimlerin amatör kafa yapısıyla ilerlemesi de etkili bunda.

diğer maçlarını çok hatırlamıyorum da dediğim gibi 80dk kaleye şut atamamış takımın maç kazanması bir şey ifade etmiyor bende. bu tarz bir yenilgiyi anca fb yaşardı zaten :d

Adamin 13 macta 5 galibiyeti var Fener'e karsi. Mesela hocanin ise 29 macta 9 galibiyeti var. Kaptan'a Fener'e saplama konusunda junior FT diyebiliriz.

Ama sanirim Fener'e en fazla saplayan Teknik direktör Yilmaz Vural'di. 15 galibiyet civari olmasi lazimdi diye hatirliyorum.

Adamin 13 macta 5 galibiyeti var Fener'e karsi. Mesela hocanin ise 29 macta 9 galibiyeti var. Kaptan'a Fener'e saplama konusunda junior FT diyebiliriz.

Ama sanirim Fener'e en fazla saplayan Teknik direktör Yilmaz Vural'di. 15 galibiyet civari olmasi lazimdi diye hatirliyorum.
senede 3 kere takım değiştirdiği için sezon içerisinde en az 3 kez maç yapıyor fb ile ondandır.

Ben oynattığı futbolu beğenmiyorum. Kaptanı çok severim ve hatta kendisiyle sohbet etmişliğimde var ama bence hocalığı çok iyi değil. Tabi değişir geliştirir orası ayrı.

Ben oynattığı futbolu beğenmiyorum. Kaptanı çok severim ve hatta kendisiyle sohbet etmişliğimde var ama bence hocalığı çok iyi değil. Tabi değişir geliştirir orası ayrı.

3 büyük maçta da hücum anlamında epey vasat gorunduler bilhassa 10 kişilik trabzonu evire çevire yenmeliydi.. Ama bu takımı dipten aldığını unutmamak lazım sene ortası daha sağlıklı degerlendirilebilir

Üst Alt