#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saygım var görüşünüze.

Bende bir kaç mesaj yukarıda yazdım. Çaykur ile kötü ilişkinin tek sebebi beceriksiz başkanlarımız. Onların hatasını iş teklifi alan TD çekmemeli.
Rize ile olan ilişkimizi başkanlarımıza bağlıyorsanız yani kastettiğiniz şey Oğulcan transferinin süreciyse eğer o durumla alakası yok. Yıllardır o kulüp ile gerginiz. Daha 3 sene önce başkanları bizim maçtan sonra silahım olsa sahaya iner hakemi vururdum dedi. Taraftarları zaten hiç sevmez Galatasaray'ı. Zamanında Burak Yılmaz'ı kör ediyorlardı neredeyse. Aşırı Fenerbahçe hayranı olan yönetimleri ve taraftarları oldu. Bize karşı yapılan Kulüpler Birliği açıklamasının altında en ön sıradan attıkları imzayı saymıyorum bile.

rize'nin galatasaray'ın, galatasaray taraftarının sinirleriyle oynamak için kendisini getirttiği barizken savunulacak pek de bir tarafı yok. ya bunu anlamayacak kadar kafasız bir adam ya da onun da galatasaray'la bir hesabı var. ekmek parası ekmek parası kaç trilyonluk ekmek parasıymış bu.

galatasaray tarihinde iyi izler bırakmış bir futbolcu. prekazi, simoviç, hakan şükür, arif erdem, uğur tütüneker, metin kurt vs gibi.

Ulan nasıl mutlu oluyorum yav. Demek neymiş kaşınmamak lazımmış, terim gittiğinde tüm sosyal medyada kafa silkenlerin de bu hale düşmesinin tadı da enfes..

Bülent gibi adamların futbolda hoca olarak yeri yok. Aynısı İsmail için de geçerli 2-3 seneye 2.bir sen mi şampiyon yaptın söylemlerini görürüz.

Üst Alt