#3 Bülent Korkmaz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gercek kaptan. Galatasaray ruhunu yasamis, yasatmis bir oyuncu.

i_h_bulent_raul2.jpg

Son zamanlarda iki tane bu kulübe saygısı olmayan terbiyesizler için efsanelerimiz, adam, ve buna benzer laflar eden, doğum gününü kutlayan arkadaşların fikirlerine katilmasamda her türlü saygı duyuyorum ama bir serzenişte de bulunmadan edemeyeceğim. O terbiyesizlere o lafları ederken Bülent kaptan gibi efsane sıfatını hak eden efsanelerimize saygısızlık yapıyorsunuz diye düşünüyorum.

Bugunun "cop", "les", "yerli sevici" tarzi laflari bolca kullanan GSlileri 90larin sonunda var olsaydi Bulent Korkmaz'in GS kariyeri baslamadan biterdi

Son zamanlarda iki tane bu kulübe saygısı olmayan terbiyesizler için efsanelerimiz, adam, ve buna benzer laflar eden, doğum gününü kutlayan arkadaşların fikirlerine katilmasamda her türlü saygı duyuyorum ama bir serzenişte de bulunmadan edemeyeceğim. O terbiyesizlere o lafları ederken Bülent kaptan gibi efsane sıfatını hak eden efsanelerimize saygısızlık yapıyorsunuz diye düşünüyorum.

bu definisyon Hamza icin mi?
bizden ayrildiktan sonra ettigi birkac laf icin yani. o halde bulentin de genclerbirligine antrenor olarak gidip GSye gol atinca el kol hareketi yapmasini da bu definisyon dahilinde kullanabiliriz sanirim

bu definisyon Hamza icin mi?
bizden ayrildiktan sonra ettigi birkac laf icin yani. o halde bulentin de genclerbirligine antrenor olarak gidip GSye gol atinca el kol hareketi yapmasini da bu definisyon dahilinde kullanabiliriz sanirim
Hamza ve Emre için. Gittikten sonra ettikleri bir kaç laf için değil sadece. Birinin sattığı şampiyonluk için, kibirbahçeye gittikten sonra yaptıkları için, diğerinin daha takımın başındayken yapmaya başladıkları için ve en ağarı da Avrupa kupasına katılma konusu. Kupaları kazanırken oh ne güzel gönderilince malum takım. Hadi çapı yetiyorsa bursayı şampiyon yapsın bakalım Galatasarayın başında gibi kazanılıyor mu o kupalar

Ben o maçı hatırlamıyorum o yüzden video aradım ama tek bulduğum yumruk yaptığı bir hareket. kendiside ben kol hareketi yapmadım kazanmanın hırsı ile yumruk hareketi yaptım demiş. Doğru ise kazanmış hakkı yalan ise hiç hoş olmamış ama tartıya koyduğun zaman adamın tek bir hatası var

Son düzenleme:
Türk olmayip Avrupanin farkli liglerinde forma giyseydi, belki cok daha büyük iz olurdu futbol tarihinde.

Efsane olmayi hakeden bir oyuncu, hem yetenek hemde kisilik konusunda.

Üst Alt