3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası | Tag Ödüllü | Katılımları bekliyoruz.

buna da mı geç kaldım ? Yine mi yetişemedim :D

Cevap: 3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası | Tag Ödüllü | Katılımları bekliyoruz.

Ben denemiştim daha önce, atamamıştım bir türlü:) Kusura bakmayın, başkasını bulun siz:eek:

Yaz dostum Osman Korkmaz..

Yanına da not düş; Efsane geri döndü:D

alımlar devam ediyorsa katılabilirim bende

Gruplar açıklandı fakat daha maçları oynamayın.:D Oynamanız gerektiği zamanı belirteceğim.Meric ile konuştuktan sonra hallederiz.:D

Cevap: 3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası | Tag Ödüllü | Gruplar Açıklandı

Grup B

Osman Korkmaz

Emre Ates

Umut Yaşar

Burak İlhan Sözgen

Şimdi nasıl olacak bu iş? Toplam 6 kere mi karşılaşacağız yoksa 3mü? Galibiyete kaç puan var? Bazen 5'er frikik sonunda berabere bitiyor o zaman beraberlik varmı varsa puanı ne?

Cevap: 3. GSCimbom Geleneksel Frikik Turnuvası | Tag Ödüllü | Gruplar Açıklandı

Şimdi nasıl olacak bu iş? Toplam 6 kere mi karşılaşacağız yoksa 3mü? Galibiyete kaç puan var? Bazen 5'er frikik sonunda berabere bitiyor o zaman beraberlik varmı varsa puanı ne?

Beraberlik yok. Tekli frikiklere geçiyor zaten otomatik. Yine berabere biterse tekrar oynanır.

Gruplar tek maç usülünden oynanacak. Yani 3'er maç. Her maçta 3'e ulaşan kazanacak.Her Galibiyet 3 puan.

Gruplardan çıkan 16 oyuncuların en yüksek puanlı olanlar, seri başı olacak.Yani şeş kaza gruptan çıkan bi arkadaş ile karşılaşabilir yarı finalde :D

Haydi başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt