3 Maç Kazan, Şampiyon Ol! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Maç Kazan, Şampiyon Ol!

Evet ben artık iyice gaza geldim Arkadaslar....Kayseri ve Rize maçları kazanıp, evimizde Beşiktaş'a karşi tıklım tıklım dolu bir stat, çirkin ve ateşli bir atmosfer yaratmalıyız.

Şampiyonluk hiç de uzak değil... Galatasarayın geninde olan bir Winnerligi var, yapabilliriz...

aile_takim_ruhu_by_ultra60-d4r964h.jpg

Eğer bu şartlara rağmen bu sene şampiyon olursak diğer kulüpler kilidi vursunlar futbol şubelerine, hakikaten inanılmaz olur şampiyon olursak. Arma için normal ama bu yeteneksiz ordusuyla şampiyon olmak hakikaten tuhaf olur.

Eğer bu şartlara rağmen bu sene şampiyon olursak diğer kulüpler kilidi vursunlar futbol şubelerine, hakikaten inanılmaz olur şampiyon olursak. Arma için normal ama bu yeteneksiz ordusuyla şampiyon olmak hakikaten tuhaf olur.

Bu tarz kilidi vursunlar gitsinler dediğimiz birsürü sezon var geçmişte,en yakın 2 örneği 2005-2006 ve 2007-2008 bence.

Şampiyon olursak dursun başarılı sayılır ve kalır şampiyon olmuş takımız 1-2 takviye yeter deyip saçma sapan transferler yaparlar 5 senemizi heba ederler.

Dursun ve Riekerink ile o iş zor, bir de siyasetin alenen içinde olduğu bu sezon şampiyonluk görürmüyüz bilmem

Şampiyon olursak bunlara rağmen birilerini iyi bozarız

2005-2006 ve 2007-2008 sezonlarında bariz iyidik yapmayın etmeyin yahu.

2005-2006 hele bizden daha zayıf olan her takımı ezdik bir Fenere üstünlük kuramadık onların da kadrosu efsaneydi.

2 örnekte uygun ama bu sene çok daha kötüyüz bence.

Oynadığımız futbol açısından kesinlikle öyle ancak dış faktörleri değerlendirirsen neredeyse hepsi daha kötüydü şimdikinden,maddi darboğazdaydık futbolculara neredeyse hiç para ödeyemiyorduk,transfer yapamıyorduk.Fener altın çağını yaşıyordu,şampiyonluğu çantada keklik görüyordu.Babayı aldılar 2 sezonda da.

2005-2006 ve 2007-2008 sezonlarında bariz iyidik yapmayın etmeyin yahu.

2005-2006 hele bizden daha zayıf olan her takımı ezdik bir Fenere üstünlük kuramadık onların da kadrosu efsaneydi.

Bencede bu sezonki kadroyla kıyaslanmaz ama kırmızıyla işaretlediğim yerden ötürü ''underdog'' gibi bir durum vardı bence. Hem dediğin gibi kadroları hakikaten iyiydi (belkide fb tarihinin en iyi kadrosu) bir de stadyum faktörü ve onun kattığı hava vardı. Her ne kadar müthiş anılarımız olsa da gecekondu gibiydi Sami Yen.

Bu 3 final değerindeki maçı kayıpsız bir şekilde alabilirsek işte o zaman dursun ve riko'ya rağmen ben de şampiyonluğa tekrardan inanırım. Çünkü bu 3 maçı kayıpsız alabilen takım gerisini de getirir zaten en ufak bir şüphem yok.

Tabi önümüzdeki engeller sadece kadro kalitesi ve dursun & nazif & riko üçlüsü değil işin bir de siyaseti var, federasyonu var, hakemi var. Bunların hepsi 2 senedir alenen tinercilere çalışıyor. Bu şartlarda çokta fazla ümitlenmemek lazım. Önce o bahsi geçen maçları bir kazanalım da sonrasına bakarız.

Bu futbolla şampiyonluktan bahsetmeyi çocukça buluyorum yönetimin derdest edilmesi konusunda birleşmeliyiz ve tüm odağımızı bu konuya vermeliyiz.

Kusura bakma ama Hocası medyaya ve oyunculara yedirilmis takim o 3 maçı kazanamaz.
Üstüne yönetim yerli hoca aramaya devam ediyorsa bi halt yapamayız

SARI-KIRMIZI!

Üst Alt