# Maicon Pereira Roque - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kalıbını ve mevkisini göz önünde bulundursak dahi 'hantal' olduğu kesin ama karakterinden hiç şüphe duymadım. Üst düzey motivasyonla çok iyi bir performans bekliyorum kendisinden.

Maicon: Hocamla aramda özel bir bağ var. Son dönemde bana yakışmayan bir futbol oynadım. Alanya maçı sonrası söylediklerini ömrüm boyu unutmayacağım. Gerçekten çok duygulandım. O ve Galatasaray için hayatımı ortaya koyarım. Beşiktaş derbisinde elimden geleni yapacağım.

Aferin.

Beşiktaş'ta Maicon'u zor duruma düşürecek oyuncu yok bence. Motive olması iyidir ama aşırı motivasyon ile saçmalamaz umarım. Talisca sırığına bütün sezon bomboş kafa vurdurdular. Maicon'un hiç top bırakmaması lazım. Maicon vuracak Denayer süpürecek en temiz yol bu.

Beşiktaş'ta Maicon'u zor duruma düşürecek oyuncu yok bence. Motive olması iyidir ama aşırı motivasyon ile saçmalamaz umarım. Talisca sırığına bütün sezon bomboş kafa vurdurdular. Maicon'un hiç top bırakmaması lazım. Maicon vuracak Denayer süpürecek en temiz yol bu.
Niye göre yok birebire mı yoksa pas kalitesi olarakmi ilk maçta bjk bizi pas ile maymun etmişti

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Niye göre yok birebire mı yoksa pas kalitesi olarakmi ilk maçta bjk bizi pas ile maymun etmişti

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız
Negredo'yu kastettim daha çok. Birebirde geçilmez, fizik olarak da ezilmez. Kanatları etkili olabilir ama orada da bizim bekler gününde olduğu takdirde sıkıntı yaşamayız. Yine Denayer hızı ile açıkları kapatabilecek bir oyuncu. Başak maçındaki konsantrasyon lazım kısaca.

İnşallah bu gaz ve istekle kariyer maçını oynar Maicon. Hem derbi atmosferinde hem Serdar 'ın yokluğunda çok ihtiyacımız olacak kendisine ...

Üst Alt