# Maicon Pereira Roque - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence o kadar kötü degil biraz abartiyorsunuz hele hele su hiz olayini. Öküz gibi boylu poslu bir stoperin hizli olmasini mi bekliyorsunuz. Acik alanda yakalaninca Hummels Boateng falan da zorluk cekiyor.

Vücut dilinden ve yüz ifadelerinden de belli oluyor birseyler var, artik mental yorgunluk mu baska birsey mi bilemem.

Su aralar formsuz oldugu asikar. Serdar-Denayer ile devam ederiz bence sezon sonuna kadar.

Şampiyon olursak son dakika da karabük'e attığı gol ile anacağım kendisini.
Uzunca süre telefonumda da kullandığım fotoğraftır. Sezonun akılda kalan sahnelerinden biriydi.

kOmbgW.jpg

Fatih Terim: "Maicon ile buraya gelmeden önce baş başa konuştum. Öylesine dev gibi bir adamın bu kadar üzgün olabileceğini düşünemiyordum. Üzüntüden de öte bir hali vardı. Koca bir adamın ağlaması, insanı perişan ediyor."

Fatih Terim: "Maicon çok iyi bir profesyonel, aile babası ve takım oyuncusu. Herkes hata yapabiliyor. Her kötü oynayan oyuncuyu ben atsam, seyirci affetmese, takım kuramayız."

DaxiK9VWsAIxZo4

Kaç kez söyledim; Maicon 2-3 maçta silinecek oyuncu değil. Servet Çetin diyorlar bu adama komedi. 15-20 metrelik yerden çapraz paslarina bitiyorum mesela. Servet'in kariyerinde öyle bir pası yokken Maicon her maç böyle toplar atabiliyor. Şuandaki düşüşü net Brezilya liginin ilk yarısını oynayıp gelmesinden kaynaklanıyor. 1,5 sezondur dinlenmeden oynuyor adam. O yüzden Bjk maçında insafına kaldık. Son bir gayret aslanım.

Kaldık mı haftaya bunun eline? Vah halimize, melekler yanımızda olur umarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maicon Pereira Roque denen adamin hasi

Got cebine Q7, Talisa, Negredo gibi apacileri koyacaktir

Boyle duygulari zirvesinde yasayan bir adami hocanin silip atmamasi cok iyi

Imparator sefkati...

Kaldık mı haftaya bunun eline? Vah halimize, melekler yanımızda olur umarım.

Boyle yapacagina oyuncunun arkasinda dur, 2-3 mac kotu oynadi diye adami sildiniz hemen. Adam aglamis, uzgun.

Güven vermiyor gram yav, kupa maçından sonra iyice güven olarak dibe vurdu. Arkasındayız tabii ama güvenmiyorum.

Üst Alt