#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abi geçin Allah aşkına kerem kıçını yırttı bunu pozisyona sokacağım diye.. Resmen Kimin yetismesini bekledi ilk anda feghouliye atsa gol olacaktı..Gerçekten sağlam bir kazık yedik sene başı en sevindigim transferdi ..
bjknin yedek beki ridwanin yaptığı ortalara bir bakın biz de PVA beyefendi ceza alanına bindirme yaptı diye seviniyoruz bunun atamadıgi pası ümit ozati koy bu yaşında o bile sağ ayak disiyla atardı..
sabah aksam pva boklayan biri vardi forumda ismini unuttum
hakliymis...

Ben bir Karı olsam ve Galatasaray idmanını izleme hakkım ve istediğim bir futbolcuyla yemeğe çıkma şansım olsa..

Idmanda erkekleri seyrederken yanimdaki çevirmen Mert çetine şu herifte kim cok atletikmiş diye sorardım. o da hanımefendi kendisi sol bek patrick van aanholtt tanısmak istet misinizz? biliyorsunuz tanisam ve yemek yeme hakkiniz var (hatta daha fazlası)

top teknigi cok iyi ve surati muaazzam aslında tipide fena degill. napyo bana mi bakiyooo ayy fena oldum. evet kendisiyle yemek yemek istiyorum Mert bey.

istee aanholt boyle bir oyuncu herseyiyle kusursuzken, oynadiği futboluyla kusurlu.

Senin o atamadigin pasi seveyim ulan. Feghouli arkada bombos önüne yuvarlasa gol olacak ama bu beyimiz ne yapti? Pozisyonun icine etti.

Adam final pası veremiyor. Derbide Feghouli'ye çıkaramadığı pası hala unutamıyorum. Teknik kapasitesi vasat, pas tercihleri kötü. Sol bekte Nagatomo gittiğinden beri dikiş tutturamadık.

Adam final pası veremiyor. Derbide Feghouli'ye çıkaramadığı pası hala unutamıyorum. Teknik kapasitesi vasat, pas tercihleri kötü. Sol bekte Nagatomo gittiğinden beri dikiş tutturamadık.
onun da ciğeri sönmüştü

saracchi sakatlanmasa idare ediyordu zaman zaman savunmada saçmalamasına rağmen. tek başına çizgiyi işlediği zamanlar oldu.

ama onun da sakatlık sorunu vardı maalesef. bizden gidince yine sakatlanmış galiba

Hızlı düşünüp oynamaya çalışıyor. Daha takım olduğumuz zaman verimliliği artar. Biraz da fizik kurallarını bil kardeşim öyle toplar atmaya çalışıyor ki ayağının ters dönmesi lazım o topun geçmesi için. Neyse kazasız belasız geçtik bu maçı da.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt