#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu eleman gazla calisiyo resmen. Ne zaman pislik bir rakip olunca saglam motive olup eziyo karsi sag kanadi. Onun disinda, son noktada tonla tercih hatasi ve savunmada konsantrasyon eksigi.

O ofsayt pozisyonu ilk degil. Fener macindan önceydi ama hangi macti hatirlamiyorum, orada da benzer bir pozisyonda topu iceri cevirmemisti ve ofsayt karari cikmisti. Halbuki topu iceri atsa ve icerdeki adam golü atinca VAR araya girip pozisyonu kontrol edecekti ve ofsayti geri alacakti. Aynisi bugün de olacakti.

Bunda da biraz aptallik var kesinlikle. Iki bekimizin de zeka sorunlari var. Mariano gibi olsunlar demiyorum ama az biraz futbol akli olsun kafi yani.
Boey hakikaten fark yaratiyordu. Gorerek pas atıyordu. kanat ve bekler iyi olmayınca kerem dışında zorlaniyorsun. PVA 1 tane adam gibi kanattan geldi iyi kesti. Diagne kazması direge vurdu

Buna değil ama Yedlin'e uyuz oldum. Sürekli dışarı çevirdi, halbuki kafasını kaldırsa içeride boş adam vardı. 2-3 pozisyon oldu böyle. Hocanın da tek pozisyon yüzünden çıkarması iki türlü yorumlanabilir ama bence çıkarmamalıydı. Hele kenarda Morutan ve Mostafa otururken. Yanlış 11 çıkarmanın sonucu.

Milli Takım arasından çıktığımızdan beri iyi zaten. Hızlı hücumlara çıkışımızdaki ilk topları çok olumlu kullanıyor. Hem Cica hem de PvA sayesinde o toplar isabetli bir şekilde hızlıca çıkıyor geriden. Bu isimler kadroda olmayınca geçiş oyunu diye bir şeyden söz edemeyiz.

Üst Alt