#3 Patrick van Aanholt | PSV'de Kiralık - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
*on alan pozitif seyleri zaten kendince yapiyor. ayagi duzgun,teknik,ofansif,verkaca yatkin vs.bunlar bilinen artilari tipoloji bazli.

fakat,
isin defans tarafinda,
ben begenmedim defans ozelindeki / baglamindaki performansini.

Bende begenmiyorum defans kismi gercekten yetersiz. Ustune anlamsiz yerlerde garip top kayiplari yapiyor bu da klasina ve tecrubesine yakismiyor. Bakalim daha iyi bir ortasaha ile de izlemek gerek.

Sol bek numarası almış. Sol beke 3, sağ beke 2 numara Roberto Carlos-Cafu ikilisinden beri olması gerekenmiş gibi hissettiriyor bana. İnşallah Mert Müldür de gelip 2 numarayı alır.

Bende begenmiyorum *defans kismi gercekten *yetersiz. Ustune *anlamsiz *yerlerde *garip *top *kayiplari yapiyor bu da klasina ve tecrubesine yakismiyor. Bakalim daha iyi bir ortasaha ile de izlemek gerek.

sevgili emrah,

sende dogru gozlem random_mac ici tespitini yapmissin. nacizane, oyunun kendisi ozelinde *defans kismi ve bahsini ettigin *top *kayiplari kismina dair detaya girmeden benzer bakista iki adet yorum yapmistim biri dunku maca yonelik kisa bir yorum. digeri alinirken b*u *dogrultuda (defans performansina yonelik) nacizane gozlemimdi onceki kariyerine dair yorum.

*meziyet/*pozitif yonlerine dair vb bazli ise , keza, asagidaki kanaatim ilk alinirken su yonde idi daha once de belirtmistim;
-zaten kumasina,kalitesine oyun gorusu ve de *tipoloji olarak *tipik *inverted kanat bek bir profil oldugu icin tamda fatih terim,pep ve bu dogrultu da oynayan pas ve pozisyon oyunu agirlikli hocalar icin uygun profildi <-> bunlari ne derece yeterli yetersizden bagimsiz.
< = > biri oyunun defans , digeri kurulum ve ofans bazli tipoljik karakteristigine dair yorum.
bu iki yorum nacizane genel kendisinin kariyerine dair gozlem yorumum du.

ayni bakista bakmayanlar da olabilir. bu da cok dogal. netice de *goreceli bir ugrasi izliyoruz ve herkes kendi tecrubesince yorumluyor uc asagi bes yukari. . .
<=> *uslup ve *seviye ve de *saygi *cercevesinde *olmak *kaydiyla.

selamlar,

Bugün beğenmedim. Özellikle Abdülkerim topla çıkarken hiç yardım etmiyor.Defans zaten Allah'a emanet. Önüne atılan bir iki topu sektiediği için etkisiz oldu.bu arada bugün beğenmedim derken genelde beğenmediğim bir arkadaş

Bir bakiyorsun worldclasslik fışkırıyor. Oyun içinde konsantrasyon sorunu yaşıyor. Ben seviyorum kralhold u bu sene en azinda 7-8 asist yapar

Üst Alt