3 yıllık planlama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 yıllık planlama

Tudorun 8 haftalık oyununu 5 senede görebildinmi terimden

Mancio aldı başını gitti zaten şuan ama bize geldiğindede elit bir td idi onada sabretmediniz,sabretmedim

Sıvasa da prandellide elitti onada sabretmediniz,sabretmedim

Şkk da yarı final oynatan denizliyede sabretmediniz 2016da

Hadi rikerinki hamzayı at çöpe,bu saydıklarımda boru değil değerli isimlerdi,hiçbirine 2.sene şans verildimi,verilmedi(bak verilmeli demiyorum verilmedi diyorum)

Bunlar başımızdayken burda istifa diye ağzından köpük saçanlar 5.senesi olana sabır diyorlar bu tutarsızlık

Tutarsızlık ne biliyomusun

Şuan takımda 5.senesini geçirip şuanki vaziyete sahip x bir td olsa takımın başında burda ana avrat küfür edecek adamlar söz konusu terim olunca bahaneleri sıralamakla meşgul

Ftyi eleştiriyoruz diye kanlı bıçaklı olduğumuzumu sanıyosunuz siz,bugün bıraksın yine eskisi gibi severim bir ton yanlışına rağmen eski günlerin hatrına,hepinizdende çok seviyorumdur 1 sene önceki eski mesajlarım duruyodur gidip bak ne yazdıklarıma ama sevgim benim kör olmamı gerektirmiyo,yarın gidip yerine başkası gelsin yapamıyomu oda gidecek,bu eleştiri ahmetlik mehmetlik fatihlik değil,ft özelinde değil gs özelinde düşünürseniz eleştirileri hak vereceksiniz

Ne tudormus be. Bu kalas geldigi gun takimin yarisiyla kavga etti. sonra yaz transferinde 40 milyon + fahis maaslara 4 yil klubun elini kolunu bagladi. anadolu takimlarina 6-8 hafta tempolu top oynatti. sonra gitti 10 hafta bize top oynatmadi. bjk bize karsi tarihi fark kacirdi. fenere karsi evde defans yaptirdi. sonrada kovuldu. Onun yerine gelen fatih terimin elindeki ndiaye bir hafta sonra satildi. Fernando 3 ay sakatlandi. Bu olay 1 hafta icerisinde gerceklesti. Selcuk ve kadro disi kalmis donkla oynadik yarim sezon. Gitti bizi sampiyon etti.

Tudor bizden ayrildiktan sonra her takimdan kovuldu. Juventusda yardimci teknik direktor oldu takim 8 yil sonra sampiyonluktan oldu.

takim 4 yildir ffp ve gelmis gecmis en beceriksiz yonetim yuzunden transfer yapamiyor. bu sure zarfinda hersene yaslanan bir kadromuz vardi.

Fatih terimi destekleyenler, fatih terimi elestirmenize bisey demiyor. Sebeplerine bakmadan, arkasi bos sekilde elestirmenize elestiriyor. Elestirenler hep ezbere konusuyor.
Ayak tenisi, fatih terim idmani yiyen topcu derler - ciddi sakatlik geciren topculari saymazsak topcu sayamazlar. takim 4 haftadir 120 km kosuyor onuda saymazlar.
taktik bilmiyor derler, sadece bagiriyor derler - gegenpressi cikaran, 1.5 yilda kadroyu yenileyip ceyrek final oynatan , her kritik macta rakibe taktiksel olarak ustunluk kuran, rakibin kimyasini bozan hocanin yaptiklarini unutur.

Elestirin, fakat bos, ezbere sozlerle elestirmeyin. yaziklar olsun , istifa etsin, bu ne bicim karar diyeceginize once sebeplerini bi arastirin.
Bazen diyorum keske gitsede su forumdaki bazi iqsuz insanlar sussa. Bazen gercekten yoruyorsunuz. Senin gibi taraftarlar yuzunden ulkede genc topcular yetismiyor, uzun vadeli plan yapilmiyor.

Burak Elmas bu sartlara ragmen deniyecek ve inaniyorumki basarili olacak.

Tudorun 8 haftalık oyununu 5 senede görebildinmi terimden

Mancio aldı başını gitti zaten şuan ama bize geldiğindede elit bir td idi onada sabretmediniz,sabretmedim

Sıvasa da prandellide elitti onada sabretmediniz,sabretmedim

Şkk da yarı final oynatan denizliyede sabretmediniz 2016da

Hadi rikerinki hamzayı at çöpe,bu saydıklarımda boru değil değerli isimlerdi,hiçbirine 2.sene şans verildimi,verilmedi(bak verilmeli demiyorum verilmedi diyorum)

Bunlar başımızdayken burda istifa diye ağzından köpük saçanlar 5.senesi olana sabır diyorlar bu tutarsızlık

Tutarsızlık ne biliyomusun

Şuan takımda 5.senesini geçirip şuanki vaziyete sahip x bir td olsa takımın başında burda ana avrat küfür edecek adamlar söz konusu terim olunca bahaneleri sıralamakla meşgul

Ftyi eleştiriyoruz diye kanlı bıçaklı olduğumuzumu sanıyosunuz siz,bugün bıraksın yine eskisi gibi severim bir ton yanlışına rağmen eski günlerin hatrına,hepinizdende çok seviyorumdur 1 sene önceki eski mesajlarım duruyodur gidip bak ne yazdıklarıma ama sevgim benim kör olmamı gerektirmiyo,yarın gidip yerine başkası gelsin yapamıyomu oda gidecek,bu eleştiri ahmetlik mehmetlik fatihlik değil,ft özelinde değil gs özelinde düşünürseniz eleştirileri hak vereceksiniz

Ne Tudoru ne elit Prandellisi kardeşim dalga mı geçiyorsun Allah aşkına.
Uzun uzun cevap yazacaktım ama vazgeçtim, kısaca Lazio maçını izledikten sonra neden Terim'e güveniyoruz anlamışsındır. Daha da anlamadıysan yapacak bişey yok.
Sana ve senin zihniyetinde olan yabancı hoca sevicilere hoca ve takım cevabını sahada verecek merak etme.

Senin elit hocalardan Sarri yi dinleyelim.
Lazio Teknik direktörü Maurizio Sarri: "Fatih Terim ve Galatasaray birleşince her şey çok zorlaşıyor."

Son düzenleme:
Ne Tudoru ne elit Prandellisi kardeşim dalga mı geçiyorsun Allah aşkına.
Uzun uzun cevap yazacaktım ama vazgeçtim, kısaca Lazio maçını izledikten sonra neden Terim'e güveniyoruz anlamışsındır. Daha da anlamadıysan yapacak bişey yok.
Sana ve senin zihniyetinde olan yabancı hoca sevicilere hoca ve takım cevabını sahada verecek merak etme.
Hastasın sen

Cevap yazmak için maçı beklemiş

Yenilseydik tam tersini yazacakmıydın

Ahahdad

Hastasın sen

Cevap yazmak için maçı beklemiş

Yenilseydik tam tersini yazacakmıydın

Ahahdad

Yenilseydik başka şeyler yazardım ama yazdıklarım yine aynı minvalde olurdu. Maçı beklemedim yeni gördüğüm için cevap verdim.

Sıkışınca hastasın falan diye hakarete başlamışsın. Zorda kalınca ağlayacaksan oynamayalım. Zoruna gitmesin bugün iyi oynayarak kazandık keyfim yerinde, keyfimi bozamasın. sana kolay gelsin.

Yenilseydik başka şeyler yazardım ama yazdıklarım yine aynı minvalde olurdu. Maçı beklemedim yeni gördüğüm için cevap verdim.

Sıkışınca hastasın falan diye hakarete başlamışsın. Zorda kalınca ağlayacaksan oynamayalım. Zoruna gitmesin bugün iyi oynayarak kazandık keyfim yerinde, keyfimi bozamasın. sana kolay gelsin.
Hastasını hakaret olarak söylemedim,öyle anladıysan sorry hakan

Keyfimizi kimse bozamaz zaten zabaha kadar burdayız

Adı olup kendi olmayan planlama. Sizce Ghezzal ve Rosier'i biz alsak buna 3 yıllık planlama diyecekler miydi? Sırf genç oyuncu almakla planlama olmuyor. Oyuncular potansiyelli ama onları potansiyeline ulaştıracak planlamanın başında kim var? Neye göre o var? sorularına düzgün yanıt bulabiliyorsanız size katılabilirim.
Yanında Selçuk ve Necati ile her yaptığı değişiklik ile maçı rakibe veren hocamızla, bahaneler üzerine düşündüğü kadar rakip üzerine düşünmeyen hocamızla planlama yapıyorsan buna planlama falan diyemezsin.
Kenar yönetimi değişmemiş, baktığında futbol aklı olmayan bir yapıda neyin planlaması? 3 Yıllık Transfer Serüveni diyelim ona biz.
Bu yapı devam ettiği sürece 3 sene sonunda olacak olan potansiyeline ulaşamamış oyuncular, 0 lig şampiyonluğu, olursa 1 Türkiye Kupası.

Fırsat varken Burak Elmas keşke bu planlamayı bunu sürdürebilecek biri ile yapsaydı. Yeni yönetim, yeni yapı, yeni kadro...
Şimdi yeni yönetim, yeni kadro, döngü yapı.

ali naci küçük'ten taraftara destek olun çağrısı: “3 yıllık yeni yapılanma sürecinde bu tarz puan kayıpları olabilir. yeni ve gençleşen galatasaray takımı bu sabrı ve zamanı hakettiğini lazio maçında gösterdi.”

ali naci küçük'ten taraftara destek olun çağrısı: “3 yıllık yeni yapılanma sürecinde bu tarz puan kayıpları olabilir. yeni ve gençleşen galatasaray takımı bu sabrı ve zamanı hakettiğini lazio maçında gösterdi.”

Bunlar konuyu neden çarpıtıyor ki? Taraftar genç oyunculara tepki vermiyor. Sorun zaten yapılanma deyip babel, feg,ömer ve arda gibiler yüzünden puan kaybetmekte. Taraftar bunlara tepki gösteriyor.

Bunlar konuyu neden çarpıtıyor ki? Taraftar genç oyunculara tepki vermiyor. Sorun zaten yapılanma deyip babel, feg,ömer ve arda gibiler yüzünden puan kaybetmekte. Taraftar bunlara tepki gösteriyor.
örnek vermek gerekirse cicaldau, morutan ve berkan'a küfür eden görmedim ben. bu futbolcu eskilerinin oynatilmasina ve rezil performans göstermelerine tepki gösteriyor herkes.

örnek vermek gerekirse cicaldau, morutan ve berkan'a küfür eden görmedim ben. bu futbolcu eskilerinin oynatilmasina ve rezil performans göstermelerine tepki gösteriyor herkes.

Kötü performans göstermesine, transfer olayına rağmen mo herkesten destek alıyor. Onca şeye rağmen kerem destek görüyor. Islıklanan herifler belli nedenleri belli. İki maç üst üste bu adamlar girdikten sonra(ki bence sorun aynı anda girmeleri) 2-0dan maç verirsen , evinde oynadığın maçı da kaybedersen bu çöpler tabi ıslıklanacak ne bekliyorlar ki

galatasaray gibi liginin en büyük şampiyonluk adayı asla şampiyonluk şansından feragat edemez çünkü biz sadece yetiştirici kulüp olamayız. ajax,porto,benfica gibi hem yetiştirici hem yarışmacı olmak zorundayız. planlama adı altında bizi küçültecek böyle saçma bahanelere asla izin verilmemeli. önceliğimiz şampiyonluk olmalı ve yetiştiriciliği yan görev olarak sürdürmeliyiz. yetiştirici olacağım diye küçülüp gidersin yavaş yavaş haberin bile olmaz.

erden timur’un lucas torreira’ya verdiği bonservisi alexandru cicaldau’ya verip bir de çok bir şey başarmış gibi sözleşmeye 25 milyon euro serbest kalma bedeli koyan asrın planlaması :)))))

Üst Alt