# Atalay Babacan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Fiziği futbol için mi güreş için mi yetersiz ? İlginç bir fizik fetişizmi var ülkede. Pozisyon alma, pas tercihi, dripling vb. önemli değil bacaklarını açıp rakibini engelleyerek topun dışarı çıkmasını sağlasın gerisi önemli değil diye düşünülüyor sanırım.
fiziksel yeterliliğün yoksa istediğin kadar yetenekli ol mücadele edemessin...

Nice yetenekli genc fizik seviyesi iyi olmadigi için futbol dünyasından silindi... Zayif ancak kemik gibi sert olabilirsin ama atalay öyle de degil

Selçuk İnan'ın herhangi bir lig maçına 11 başladığı yerde Atalay Babacan'ın zayıf fiziğinin eleştirilmesi komik geliyor bana. Bu oyuncular altyapılarda anca Ozan Kabak gibi tercihe bağlı fizik gelişimi çalışıyorsa o da başımızdakilerin eleştirilmesi gereken bir husus. Almancı olsa bu fizik ve yetenekle şimdiye kafadan 20 lig maçı vardı. Fatih hocanın genç oyunculara güvensizliğinin önemli örneklerinden bir tanesi.

Yunus için düşündüğümü bu çocuk için düşünüyorum aklı varsa devre arasında gider avrupadan bir kulüp bulur 6 ay sözleşmem kaldı gidiyorum der.

Yunus için düşündüğümü bu çocuk için düşünüyorum aklı varsa devre arasında gider avrupadan bir kulüp bulur 6 ay sözleşmem kaldı gidiyorum der.
Aklı olsa sözleşmesini uzatıp fiziğini geliştirip idmanlarda kendini kanıtlayıp şuan nzonzi ile leminanın önünde 10 numarada oynaması gerekti o yetenek vardı ama mental olarak sıkıntılı bir arkadaş belli ümidimi kestim artık menajerlerini dinlemeye devam etsin 4.liglerde sürünsün.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aklı olsa sözleşmesini uzatıp fiziğini geliştirip idmanlarda kendini kanıtlayıp şuan nzonzi ile leminanın önünde 10 numarada oynaması gerekti o yetenek vardı ama mental olarak sıkıntılı bir arkadaş belli ümidimi kestim artık menajerlerini dinlemeye devam etsin 4.liglerde sürünsün.

He he kesin oynatılırdı aynen banko oynatılırdı. Geçen sene gördük forvet yokken forvete maiconu koyup elindeki forvetleri denemeyen orta saha komple ceza sakatlık derken kimse yokken selçuk oynatılan bir takımsın sen.
Bazı takıntılar asla geçmez. İdmanda kendini kanıtlamak aynen.
Bu dediklerine inanıyorsan geçmişe gidip mariano-linnes-nagatomo üçgenine bakabilirsin. Elindeki ışık veren tek türk forvetini 3.lige niye kiraladıklarınıda açıklarsan sevinirim. Keza o çocuk ne zaman oynasa ışık vermiş, fiziğinide geliştirip vura vura gidebilen bir oyuncuydu

He he kesin oynatılırdı aynen banko oynatılırdı. Geçen sene gördük forvet yokken forvete maiconu koyup elindeki forvetleri denemeyen orta saha komple ceza sakatlık derken kimse yokken selçuk oynatılan bir takımsın sen.
Bazı takıntılar asla geçmez. İdmanda kendini kanıtlamak aynen.
Bu dediklerine inanıyorsan geçmişe gidip mariano-linnes-nagatomo üçgenine bakabilirsin. Elindeki ışık veren tek türk forvetini 3.lige niye kiraladıklarınıda açıklarsan sevinirim. Keza o çocuk ne zaman oynasa ışık vermiş, fiziğinide geliştirip vura vura gidebilen bir oyuncuydu
Ali Yavuza bencede şans verilmeliydi ama Ozanıda oynatan Fatih Terim yetenekli,fizik olarak yeterli ve karakterliyse hoca neden şans vermesin demekki bunlardan bir ya da birkaçı eksik.

Belhanda basıyor pres yapıyor ama kilit paslar ve şutu yok. Hücumda bu eksiklikler net bir şekilde görülüyor.

Belhanda etkisiz olduğunda takım hücumda zayıflıyor. Kanatlardan da hızlı hücum yapamıyoruz.

Atalay mutlaka takıma girmeli.

30bininci mesajımı 30 numaralı formayı taşıyan bu genç kardeşime adıyorum

lütfen az kendini geliştir ve şu formayı kap artık

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selçuk İnan'ın herhangi bir lig maçına 11 başladığı yerde Atalay Babacan'ın zayıf fiziğinin eleştirilmesi komik geliyor bana. Bu oyuncular altyapılarda anca Ozan Kabak gibi tercihe bağlı fizik gelişimi çalışıyorsa o da başımızdakilerin eleştirilmesi gereken bir husus. Almancı olsa bu fizik ve yetenekle şimdiye kafadan 20 lig maçı vardı. Fatih hocanın genç oyunculara güvensizliğinin önemli örneklerinden bir tanesi.

Yabancı sınırı gelirse genc oyunculara mecbur guvenmeye baslar tekrar hoca.

Ya da ikinci bi alternatifi kalmayacak.

Belhanda basıyor pres yapıyor ama kilit paslar ve şutu yok. Hücumda bu eksiklikler net bir şekilde görülüyor.

Belhanda etkisiz olduğunda takım hücumda zayıflıyor. Kanatlardan da hızlı hücum yapamıyoruz.

Atalay mutlaka takıma girmeli.

basıp pres yapmasının ne önemi var ? O topu adam gibi kullansa zaten bizde kalacak top belhandanın yaptığı resmen günah çıkarmak topu veriyor rakibe sonra it gibi koşuyor peşinden.. Bu atalaydan da bir cacık olmaz

Tuzla macinda oyuna girdikten sonra iyiydi hic top kaybi da yapmadi sanırım 💪🏻

yav ben şimdi özete bakınca uyandım dün algılayamamıştım 3 dakika uzatmalı 90+2.5 da oyuna sokmuş hoca inanılmaz asadasdsds Hayır 16 yaşında mı bu veled bildiğim kadarıyla süper ligde filanda oynadı bir kaç kez sonradan girip, maç başı aldığını filanda sanmıyorum. Nedir bu değişikliğin mantığı anlamak güç. :asd:

Selcuk'tan fazlasini verecegi kesin. Yalniz bununda Yunus gibi kendine bakmaya niyeti belli. Yunus'tan cok daha yetenekli ama fiziksel yetersizlik ve bu temposuzlukla ikinci ligden ote gidemez.

Üst Alt