# Atalay Babacan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Yeni sözleşme imzalamıyor, menajerler bunu kafalamış gitmeyi kafasına koyduysa gider. Ozan gibi iş ahlakı olan, karakterli düzgün topçu zor bulunur. Ozana helal olsun tekrardan.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ozan gitmek için takla atmasaydı çok daha iyi paralara satardık.Bizim çapsız yöneticileri bir kenarıya koyuyorum.
Ozanın burada çok masum olduğunu düşünmüyorum.

daha bu arkadaş oynasın diyen var mı?.kendisinden 2 yaş küçük mustafa'nın fiziği bile daha iyi.kendine bakmayan, çalışmayan çocuğu burda savunmayalayım arkadaşlar.önce hakedecek.hoca boşuna demedi gençlerin kendi ellerinde oynamaları diye.bu arada hala sözleşme uzatmadı. atalay.jpeg

Selçuk kadarda fiziği olmadığına inanmıyorum. Bence onun yerine rotasyona dahil edilmeli. Hep aynı oyuncuların girip çıkması sıktı artık, bir şey de oynadıkları yok.

Fiziği futbol için mi güreş için mi yetersiz ? İlginç bir fizik fetişizmi var ülkede. Pozisyon alma, pas tercihi, dripling vb. önemli değil bacaklarını açıp rakibini engelleyerek topun dışarı çıkmasını sağlasın gerisi önemli değil diye düşünülüyor sanırım.

Üst Alt