#30 Giovani dos Santos - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mevki itibariyle değil ama bakış açısı olarak taraftarın gözünde Denayer=Giovani

O zamanlarda böyle bir abartı vardı

Çok büyük takımlarda oynayacağı konuşuluyordu :)
Aynısı yav. O dönemde de Gio'nun tek iyi maçı 4-1 yendiğimiz Kasımpaşa maçıydı o maçta da Yılmaz Vural açık oynamıştı maçı asıl alan da Keita idi zaten.

Geçen yıl da Denayer'in düzgün maçı yok. İki sempatiklik falan yaptı diye efsane oldu bir anda.

Galatasaray'ın eski futbolcusu Meksikalı Giovani Dos Santos, MLS ekiplerinden Los Angales Galaxy ile yollarını ayırdı.

2015 yılında Valencia'dan Los Angales Galaxy'ye transfer olan Giovani Dos Santos, MLS ekibiyle sözleşmesini sonlandırdı.

Bonservisini eline alan 29 yaşındaki yıldız, "Galaxy taraftarlarına bana gösterdikleri ilgi ve sevgi için teşekkür ederim. Takım arkadaşlarıma da teşekkür etmek istiyorum. Takımım ve arkadaşlarım için bundan sonra en iyisini diliyorum. Artık kariyerimin kalan kısmı için hazırım" ifadelerini kullandı.

Dos Santos, 2010/2011 sezonunda Tottenham'dan Galatasaray'a kiralanmış ve yarım sezon sarı kırmızılı formayı terletmişti.

Üst Alt