#30 Josué Pesqueira - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bursa'nın yolladığı futbolcuyu yıldızlar gibi karşılıyoruz.

Bu zihniyetle ilk 5 hedefi sürpriz olmaz.

Bursasporda oynarken ben de bursada korupark avm'de zarada çalışıyordum. Her çarşamba veya perşembe ben mağazayı toparlarken saat 9 dan sonra alışveriş yapmaya gelirdi karısıyla. Mağazada kimse de tanımazdı. Çocuğu eşşek kadar olmasına rağmen bebek arabasındaydı o zamanlar. Şimdi bizim takımda oynayacağını bilsem birkaç fotoğraf çekinirdim

Transferi olmasaydi yerine Belhanda, Quintero veya Suso düsünülebilirdi. Zaman zaman ilk 11'de de forma giyecektir. Maliyetine göre iyi hamle.

Podolski sakatken sag kanatta oynayabilir, Podolski düzelir Eren batirmaya devam ederse yine oynar. Sneijder'e de iyi yedek olur.

Çok ama çok faydalı olacağını düşünüyorum.Orta sahadan forvete kadar her mevkiyi yedekleyecek aynı zamanda ilk 11 oynayabilecek.Asist ve gol oranı yüksek,ligi tanıyan,teknik kapasitesi yüksek, maliyeti çok cüzi bir oyuncu.
Bence sezonun en iyi transferini yaptık.

Çok ama çok faydalı olacağını düşünüyorum.Orta sahadan forvete kadar her mevkiyi yedekleyecek aynı zamanda ilk 11 oynayabilecek.Asist ve gol oranı yüksek,ligi tanıyan,teknik kapasitesi yüksek, maliyeti çok cüzi bir oyuncu.
Bence sezonun en iyi transferini yaptık.

-----------Poldi
Jouse - Sneijder - Bruma

şeklinde yapabilir çok yedek olduğunu düşünmüyorum sevgili bacanağım.

Sağ kanada banko yazın.

Yerini kaptımı bırakmaz.

Gölge presi yapan ve maç içinde kaybolan istikrarsızlığı ile sinan bu adamı kesemez :)

Üst Alt