#30 Josué Pesqueira - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bursaspordaki ofansif orta saha performansını Galatasarayda oynamak için yeterli bulmadığımdan, düşük maliyetine rağmen kiralanmasına nötr baktığımı belirtmiştim zamanında...O pozisyonda oynadığı maçlarda beni yanıltamadı. Ancak ilginçtir, hiç ummadığım şekilde mücadele gücü de dahil olmak üzere merkez orta saha rolünde hep başarılı oldu...

Anladığım kadarıyla Tudor' un kafasındaki oyun planında '10 numara' ya yer yok. Bu durumda Sneijder' ın gönderilip Josue' nin kadroda tutulması daha mantıklı geliyor. Selçuk da gönderilebilse daha rahat planlama yapılabilir ancak buna pek ihtimal veremiyorum maalesef. Bu gidişle -tabi kalırsa- Josue Selçuk' la rotasyona girer ve adil davranılırsa formayı kapar diye düşünüyorum...

Gerek Selçuk, gerek Josue oynasın; CM olarak çok sağlam bir partnere ihtiyaç olduğu kesin. Transfer bütçesi buna göre ayarlanmalı. Selçuk-Sneijder-Josue nin birlikte oynaması imkansız, hatta bunlardan ikisini bile kaldıramaz bu takım. Tolga da adapte olabilirse DM rotasyonunda faydalı olabilir, De Jong yerine sağlam bir transfer şart...

Haydi Josue bu çıkışın iyi hoş ama asıl böyle önemli maçlarda fark gösterebilirsen Galatasaray'ın futbolcusu olabilirsin ...

bu adam hakkında düşüncem olumsuz.uzun uzun yazdım bilgisayarda sakladım. linç yiyip, tartışmak istemiyorum(havamda değilim).ilerde ben demiştim demek için bunları yazdım.zamanı gelince o yazıyı paylaşacağım.

byess.

bu adamı ben pek beğenmezdim çok tembel geliyordu son haftalardaki oyunu çok farklı tipik bir orta saha top kapıyor pas atıyor bunlar normal şeyler değil

bu yazıyı adana maçı sonrası çarşamba yazmıştım ama burdaki herkes öyle bir övüyordu ki bu adamı tartışmaya girmemek için yollamadım.maça katkı verse bile görüşüm değişmez.

20 maç leş oynadı ligten düşen adana maçında 2 pas yaptı hemen bonservisini alalım.:D ligin en iyi takımı adanasporu nasıl dağıttı ama :D adam gibi bir rakip karşısında bunla selçuk
orta saha oynasın en az 3-4 yeriz.neyse uzatmıyım.bonservisini alalım gerekirse brumayı verelim.:D bütün dünya peşinde, hatta porto neden kiralık verdik diye ağlıyor her çarşamba günü. :D vizyon mizyon kalmadı.anadolu takımları seviyesine düştük dursun sayesinde.başkanı dursun olanın taraftarı da böyle olur.

yakında selçukun sözleşmesini uzatalım da derler muhteşem penaltı,frikik atıyor ya.:D :D hohoho.

mustafa sarp'a da yazık oldu keşke satmasaydık o da bursa menşeiliydi.bjk maçında kafa ile gol bile atmıştı ah ah.en az 5 sene sözleşme yapılmalıydı bu taraftara göre ama o zamanki yönetim :(

Son düzenleme:
Şimdiden gitsin
En iyi ihtimal 5. Oluruz zaten,orada da basak mi fenev mi kupayı alacak diye bekleyeceğiz en azından seneye avrupa görelim diye.
Bu saatten sonra içinden maradona çıksa ne olur.

Gecen hafta yalaya yalaya pardon öve öve bitiremediginiz adam bu iste. Bursa gibi mahalle takimlarinda kral olur ancak.

Üst Alt