31. Haftaya Girerken... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

31. Haftaya Girerken...

Tam kabulleniyorum sampiyon olamayacgimizi lakin böyle basliklari görüncede gaza gelmiyor degilim

Ne yapalim abi biz Galatasarayiz

CIKMADIK CANDAN ÜMİT KESİLMEZ

2 hafta ust üste direkt rakiplerimizi maglup edelim gerisi Allaha kalmis.

22x Turkish Champions

Aslinda kalan maclarin hepsini alsak sampiyonluk icin hala bir ihtimal olacak da bizim takima hic güvenmiyorum.
Sampiyonluktan nerdeyse kopmus olsak bile dagilmamak lazim, adam gibi sezonu bitirelim. En azindan sivasi geride birakip ücüncü olup sampiyonlar ligi icin eleme oynayalim.
Cünkü böyle devam edersek hem bjk hemde fb bizi gecer.

tenor.gif

Başakşehir 0p-3p Galatasaray
Galatasaray 3p-0p Trabzon
Antalya 1p-1p Başakşehir

30. Hafta sonunda puan durumu

Başakşehir 60
Trabzon 58
Galatasaray 57

Başakşehir kalan maçlar
Denizli
Konya (D)
Kayseri
Kasımpaşa (D)

Trabzon kalan maçlar
Antalya
Denizli (D)
Konya
Kayseri (D)

Galatasaray kalan maçlar
Alanya (D)
Ank. Gücü (D)
Göztepe
Antalya (D)

Bütün bu umutlar dünkü Trabzon beraberliği ile mi doğdu?

Geçen hafta yerin dibine sokmadık mı bu takımı? Bu hafta şampiyon mu yapıyoruz?

Galatasaray olarak çok yaptık, başardık; doğrudur. Ama o sene bu sene değil arkadaşlar. Sakin olun.

Boşuna ümitlenmeyin sonradan üzüntüsü daha kötü oluyor çünkü geçen sezon 8 puan arkaya düştüğümüzde şampiyon olacağımızdan emindim ama bu sezon öyle değil malesef bugün yensek de fark 5e iniyor başakşehir kime yenilecek üstüne kimle berabere kalacak hem biz bu kadar eksikle nasıl bütün maçları kazanacaz üstelik hakemlerin bize karşı tutumları da ortada keşke olsa ama imkansız gibi birşey yani

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Boşuna ümitlenmeyin sonradan üzüntüsü daha kötü oluyor çünkü geçen sezon 8 puan arkaya düştüğümüzde şampiyon olacağımızdan emindim ama bu sezon öyle değil malesef bugün yensek de fark 5e iniyor başakşehir kime yenilecek üstüne kimle berabere kalacak hem biz bu kadar eksikle nasıl bütün maçları kazanacaz üstelik hakemlerin bize karşı tutumları da ortada keşke olsa ama imkansız gibi birşey yani

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Antalyaya yenilecek

Şampiyon olamayız bence ama kalan maçları kazanıp son saniyeye kadar nefesimizi enselerinde hissettirmemiz lazım. Bir acaba desinler, strese girsinler. Başak maçı bir şekilde kazanılırsa sonra Marcao+Falcao da dönüyor kale hariç tam kadro oluyoruz trabzon da baya eksik gelecek gibi duruyor bizim maça. Seri yapabiliriz.

Şampiyon olamayız bence ama kalan maçları kazanıp son saniyeye kadar nefesimizi enselerinde hissettirmemiz lazım. Bir acaba desinler, strese girsinler. Başak maçı bir şekilde kazanılırsa sonra Marcao+Falcao da dönüyor kale hariç tam kadro oluyoruz trabzon da baya eksik gelecek gibi duruyor bizim maça. Seri yapabiliriz.

Bu bilgiyi nerden edindin? Özellikle Falkoa'yı.

Üst Alt