Haber - 32. Haftanın Yabancı VAR Hakemleri Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber 32. Haftanın Yabancı VAR Hakemleri Belli Oldu

Sezonun ortasinda böyle hamle olmaz. Yabanci hakem yanlis olmaz ama yeni baslayan sezon icin. Karsi tarafin yabanci hakemi diye süper kupayi bile feda edebiliyorken hemen sonra yabanci hakemin atanmasi süphe uyandiriyor.

Ya kardeşim karagumrukun fenere yatacağını herkes bilir. Var hakemleri falan hikaye.

Yalnız 1 gün foruma giriş yapmadık adamlar radikal karar alıp daha da saçmalamışlar.

Bunların zaten 6 tane kadrolu var hakemi vardı. Bunları gokhan ve haluk deşifre etti.

Şimdi ise yabancı hakemleri getirip akıllarınca çakallık yapacaklar. Bunlarda sivamaya başlayınca gördünüz mü yabancıları falan deyip tekrar kadrolu hakemlerine dönerler.

Paso penaltı veren hakemi Fener'in maçına vermişler, sürekli sarı kart veren hakemi bizim maça vermişler.

Bu sezon:
Melo: 20 Mac 9 Penalti VAR Hakemi olarak: 11 Mac 2 Penalti
Narciso: 21 Mac 10 Penalti VAR Hakemi olarak: 12 Mac 2 Penalti

Toplam:
Melo: 93 Mac 46 Penalti VAR Hakemi olarak: 17 Mac 4 Penalti
Narciso: 188 Mac 82 Penalti VAR Hakemi olarak: 15 Mac 3 Penalti

Melo Hakem olarak mac basi ortalama 5,42 Sari kart dagitiyor
Narciso Hakem olarak mac basi ortalama 5,13 Sari kart dagitiyor

Ama VAR hakemi sari kartlara karismiyor diye, bence ikisinin arasinda fazla fark yok. Üstüne Penaltiyi bunlar mi verdirdi, yoksa orta hakem mi verdi yazmiyor.

Adamlarin önce bir performansina bakalim ve sonra elestirelim. Zaten asiri iyi hakemi getiremezsin Türkiye'ye. Malok ve Engin gibi rezil hakemlerden iyi olsunlar yeter. O zaman Fb zaten VAR Jokerini kaybetmis oluyor.

Şimdi yabancı hakem isteyen kuşlar tutuşmuşsa demekki taraftarı kesin farkında olayin yani penalti jokerinin. Onuda görmüş olcaz.
Diger yandan Koç un bu işe sessiz kalması beni çok kıllandırıyo. Acaip merak ediyorum maçlarda ne olcak.

Selahattin Bali’nin Suudi bağlantılı hakemi olabilir bizim hakem.
Adil yöneteceklerini bilsem çok iyi derim ama para ile herşeyi satın almaya çalışan adamın başkanı olduğu ortamda bilemiyorum

Üst Alt