#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık

Sağlam şükür.

FFMfLrKX0AEA4Te

6 ve sag kanat net şart bu takıma. Fegholi Babele güvenip yola çıkan adam yolda kalir. Tabi kaliteli kanat sart
Ben 6 numaradan ziyade önde doğru pres yapacak, rakibin hızlı atağını bozacak, temaslı oynayan, dönen topları rakip sahada toplayacak çift yönlü merkezin çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Böyle birisini alırsak ki Gedson olacak gibi görünüyor, oyunun iki yönünde de takımı oldukça rahatlatan bir oyuncumuz olur. Cica'yı merkeze çekiyoruz sonra adam hayalet diye burada eleştiriyoruz.

Ben 6 numaradan ziyade önde doğru pres yapacak, rakibin hızlı atağını bozacak, temaslı oynayan, dönen topları rakip sahada toplayacak çift yönlü merkezin çok daha önemli olduğunu düşünüyorum. Böyle birisini alırsak ki Gedson olacak gibi görünüyor, oyunun iki yönünde de takımı oldukça rahatlatan bir oyuncumuz olur. Cica'yı merkeze çekiyoruz sonra adam hayalet diye burada eleştiriyoruz.
Cica oraya buraya koşmaktan hücumda yer alamiyor. onde baskıda işimize yariyor. Nekadar hücuma yakın oynarsa okadar verim verir

Cıcaldau nun Sneıjder ıle benzer ozellıklerı var tabı kı suan o sevıyede asla degıl ama yasının 24 oldugunu unutmazsak ustune koymaya devam ederse 10 numara pozısyonun bır Sneıjder olmasada ıyı sevıyelere cıkacagına ınancım tam.

Alakasi yok Emre. Cica isterse 20 yasinda olsun o seviyeye cikamaz. Bizden oncesi var Sneijder'in.

halil girene kadar takimin en iyisiydi ve orada devam etseydi kesin gol atardi

geriye cekilince etkisi baya düstü yine

bunu ft görmüs müdür sanmam tabii

Üst Alt