#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık

Maca kadar insan kendini korur be kardesim bune dikkatsizliktir.
Renktas bu hastalık nasip işi çok dikkat eden biriydim öğle yemeği yerken iş yerinde odam da covid olan arkadaş içeri girip maskesiz yanımda oturdu bulaştı ayrıca futbolcular da insan seyahat üstüne seyahat yapıyorlar adam bir akşam yemeğine çıktı altı üstü ki ordan bulaşmamışta olabilir belki kız arkadaşı oldu da ondan bulaştı bilemeyiz

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim anlamadığım neden test oluyor ki? Aşılı değildir herhalde aşılı olunca test olmaya gerek kalmıyor seyahatte vs.

Azıcık kırgınlık veya belirti varsa bile test olmadan evinde yat işte. Biz de üst solunum yolu enfeksiyonu diye geçiştirelim. Maç günü test olursun negatifse çatır çatır oynarsın be adam

haluk yürekli dediyse gerçeği bambaşka bişeydir
Normalde temaslılarda prosedür böyle. Önce eşim korona oldu ben de emindim korona olduğuma ama testim negatif çıkmıştı, 5 gün sonra test vereceksiniz dendi. Ben 2.gün kötü olduğum için tekrar verdim ve pozitif çıktım. Pozitiflerde de 5 gün diye bir durum yok kendini iyi hissedip 2 testin de negatif çıkarsa karantinan son buluyor.

Üst Alt