#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Alexandru Cicâldău | Konyaspor'da Kiralık

Bu adamda görünenden daha büyük bir potansiyel var. Biraz daha sorumluluk alıp takıma liderlik yapabilir. Ya da takım onu daha fazla kullanmanın yolunu bulmalı.

Bu tip oyuncular cok uzun durmaz takimda elin oglu parayi bastirir satin alir, onun icin insallah simdiden yerine oyuncu bakiyorlardir . Cünkü oynadi futbol ile avrupada kesin talipleri cikar.

Uzun zaman sonra oyunu böyle basit hızlı ve güzel oynayan orta saha görmek gerçekten çok farkettirdi

Mücadelesine hayran kaldım ciddi şekilde pres yapabiliyor ve oyundan tempo olarak da düşmüyor bu çok hoşuma gitti

Topla yada topsuz çok hızlı düşünüp çabuk karar verip tek toplar oynaması oyunumuzu da hızlandırıyor

Tek beklentim kendini biraz daha oyuna sokup orta sahadaki liderliği devralması çok daha aktif olması mesela dün Milenkovic Savic oyuna girdi hemen hemen her topu aldı dağıttı yönlendirdi o tarzda bi beklentim var kendisinden ki bunu karşılayabilecek potansiyeli var bunu gördük

Transfer döneminde yazmıştım. Romanya'ya kamp kurmamız lazım. Hagi ve Popescudan dolayı itibarımız yüksek böyle oyuncuları kapıp bir üst seviye satışı ile acaip kar sağlarız.

Romanya futbolu böyle yetenekli genç kaynıyor bunlar belki direk a kalite takımlara gidemez ama biz bu aracı görevi görürüz ve bizim seviyemiz için gayet iyi oyuncular.

Üst Alt