#34 David Hawkins - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 David Hawkins

Cevap: #34 David Hawkins | KAPTAN

Olmadı be kaptan, nede çok sevmiştik biz seni, Gıda zehirlenmesi geçirdiğin gün bile takımını yalnız bırakmamıştın yine her zaman olduğu gibi, ama bu sefer olmadı... :sad007:

Kendi kariyerini bitirdin Hawkins. En çok da sana en çok güvenen ve takımın iplerini ve daha ilk seneden kaptanlığı veren Ergin hocaya yanlış yaptın. Bizi de bu zor sezonda daha da dara düşürdün. Gelmene inanılmaz sevinmiştim, bu takımla birlikte Euroleague'de çok üst noktalara gelebilirdin ama sen ot çekmeyi seçmişsin. Basketbol kariyerinde yüzün bir daha gülmez umarım, BJK'ye verdiğimiz bonservis bedelini de söke söke alırız senden. Senin gibi otçuların bu kulüpte işi olmaz. Geldiğin güne lanet olsun.

Hawkinsten olurmu hiç kaptan

Onun için yaptırdım büyük bir kaftan

Ot çeke çeke büyüdü kafan

Lütfen çek git çıkarma bizi baştan

:mad::mad:

Yaptığı kabul edilebilir birsey olmasada hakarete, küfüre varmadan eleştirimiz yapalım ve kendisine veda edelim. Unutmayalım ki forma giydiği her mac kanının son damlasına kadar savasan ve zehirlendiği gün maca cıkan yine aynı David Hawkins'ti.

Cok teşekkürler.

Hala kabullenemiyorum bir anlık zevk için koskoca kulübün bir sezonunu heba ettin

Yazık gerçekten çok yazık Galatasaray taraftarı olarak senin üzerinde 1 kuruş dahi hakkım varsa haram olsun

en az bir futbol transeri kadar sevinmiştim transeferine.ligin en iyi oyuncusuydu bana göre.herşeye ihanet etti.yazık.efsane olarak anılabilirdin ama ismini her duyduğumda yazıklar olsun diyeceğim.

Avrupa basketbolunda son dönemde açık ara en sevdiğim oyuncuydu, hem kendini yaktı hem bizi yaktı hemde daha 9-10 yaşlarındaki iki tane kızını... Dahada birşey demiycem bundan sonra ne meslek yapar ne eder bilmiyorum, kulüpten yüklü tazminat davasıda açılır muhtemelen...

Yinede şu zamana kadar verdiğin emekler için teşekkürler...

AH be hawkins önce domercant sorna sen yazık oldu.

Bu arada beyler biz hawkinse bnservis ödedik mi

Kazandırdığı Fenerbahçe maçı için teşekkürler ama olmadı bu hareket.Efsanelik fırsatını geri tepti,yüklü bir paradan da olacak

Üst Alt