#34 Lucas Torreira - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Lucas Torreira

34 mü giyecek acaba

2016-08-31_183710.jpg
Sil bunu

Bu herif 35e kadar gitmez bizden. Ne Londranın kapalı havası var, ne İngilterenin soğukluğu. Fio taraftarının ateşinden daha ateşli bir taraftarımız var. Para olduğu müddetçe bizde. Euro 50 olursa ama satmak için yol gösteririz :asd:

Bu herif 35e kadar gitmez bizden. Ne Londranın kapalı havası var, ne İngilterenin soğukluğu. Fio taraftarının ateşinden daha ateşli bir taraftarımız var. Para olduğu müddetçe bizde. Euro 50 olursa ama satmak için yol gösteririz :asd:

Önce bir oynasın da sonra bakarız ne kadar kalacağına. Daha sakin davranmakta fayda var.

bu arada sevgili @Tuncay Van, bahsini ettigin film - iyi filmdir kendi turu ozelinde.

basliga genel anlamda simdilik sunu yazmak icin girmistim ;
gecmiste giydigi forma numaralarindan benim hatirladiklarim ;: 34, 14, 5, 18

tekrardan hos geldin kulubumuze - beraber nice buyuk basarilara ulasmamiz temennisiyle...

bu arada sevgili @Tuncay Van, bahsini ettigin film - iyi filmdir kendi turu ozelinde.

basliga genel anlamda simdilik sunu yazmak icin girmistim ;
gecmiste giydigi forma numaralarindan benim hatirladiklarim ;: 34, 14, 5, 18

tekrardan hos geldin kulubumuze - beraber nice buyuk basarilara ulasmamiz temennisiyle...
O halde talebim doğru bir talep olmuş üstad. 5 no.yu eskiden giydiğini bilmiyordum ama yakışacağını düşünmüştüm. Demek ki o da seviyormuş.
5 no olmalı

Ya da Taylandan 8 alınıp kendisine teslim edilmeli

Allah kaza bela sakatlik gostermesin.

Bu yasta bu oyuncunun bizi tercih etmesi belliki arkada plan da galatasaray icin buyuk ugras verenler var.

Takima kalite,azim ve buyuk guc katacak.

Çok tatlı adammış, dün uçaktan inişte falan Mertens'in gerisinde kaldı bi miktar üzüldüm o yüzden kendisine. Taraftarımızın bir an önce sarıp sarmalamasını, Londra travmasını unutturmasını bekliyorum.

Hastalık bu futboldaki eleman hayatını anlatmış biraz. Adam çok sıkıntılar çekmiş. Futbol için kendi ülkesine falan dönecekmiş bir ara tam.

Bizim sevgimizi görünce uçar gider bence bu.

İngilterede arsenalin 12 maç yenilmediği zaman mı ne varmış tam bilmiyorum. Üst üste 5 kez maçın adamı seçilmiş

Üst Alt