#34 Okan Kocuk - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Yediği 2. golü bırak yemeyi sektirmezdi bile muslera.
Son dk hediyesi de cabası oldu. Zaten sarı yemişsin oyaliyon topu diye. (ki orada fazla süre yemedi oyundan hakem oynuyor yani üzerine) bunun üstüne elinden topu çıkarmayarak sivadin.

Muslera bu takımın gozbebeginin olduğunun açık kanıtıdır şu maç.

GSCimbom Mobile App

Cok büyük umudum vardi. Ama bugun ki puan kaybina direk katkisi var. Bundan cacik olmaz. Yedek kalsin, sene sonu şutlansın.

Bence iyi futbolcunun en temel özelliği oyunu iyi okumasırı , bu yetenek olmadığı sürece ne koşmasının , ne şutunun , nede yer tutmasının bir önemi vardır . Eğer oyunu okuyamıyorsan bu meslekte şansın varsa para kazanırsın . Ama oyunu iyi okuyorsan , pratik olabiliyorsan kesinlikle bu meslekten para kazanırsın. Sneijder üst düzey zekaya sahipti , saniyeler içinde oyunu okurdu . Muslera üst düzey zekaya sahip, topun nereye gideceğini saniyeler içinde hesaplayabiliyor , Musleranın çok elzem olmadıkça uçtuğunu görmeyiz , rakip topa vurur bir bakmışız Muslera tam topun gittiği yerde kucağuna topu alıyor. İşte bu kişilerin futboldan para kazanması kesindir. Ancak Okan'ın oyunu okuması standart seviyede , bundan dolayı bu meslekten para kazanması için şansa ihtiyacı var , topun üzerine gelmesi lazım , baskı altında olmaması lazım , oyun içinde birilerinin ona topa vur gitsin elinde tutma artık demesi lazım . Muslera sakatlanarak Okan'a şans yaratma fırsatı gelmişti , ancak maçta şans yanında olmadı ve bunu da yapmaz dediğimiz hataları yaptı . Bunun sonucu Galatasaraydan para kazanma ihtimalini düşürdü , bundan sonra gideceği takımda şansı yaver giderse para kazanır , orda da şansı yaver gitmez ise bir kişinin daha bu meslekten büyük paralar kazanma hayali suya düşer. Benden tavsiye biz taraftarlardan bir farkın olması lazım , artık yüzlerce maç mı izlersin , Muslerayla saatlerce konuşur musun , reflekslerini geliştirmek için günde 15 saat antreman mı yaparsın bilmem ama dostum bu şekilde sürekli geriye gidersin.

Adamin o pozisyonda hicbir sucu yok yahu. Onun bunun cocugu tetikci bir serefsizin kurbani oldu. Okan'in hatali oldugu tek pozisyon 2. gol. Muslera yemezdi o golu. Onun disinda aslinda iyi mac cikardi.

Ben yonetim yerinde olsam, bu hafta oynanmis ve 6 saniye kurali cignenmis 50 pozisyonun videosunu yapar yayinlarim. Yorumsuz.

baska opsiyon yok 6 mac daha kendisine bakacagiz belki duzelip seneye icin dusunulecek adam olur ya da yedek olarak devam eder. burdakiler degilde tweetciler bunu dusunerek tweat atsa iyi olur cok fazla bok cikarimi olursa topcular etkileniyor zira.

Herif kontrada harika plonjonla top çıkartıyor dönen topta 1.50'lik Antepli 5 Galatasaraylı'nın arasından bomboş röveşata vuruyor. 6 saniye mi ne zıkkımsa da dünyada ne ilk yapan adam ne de son. Salak salak penaltı yapılmasa o hatası da telafi edilecekti. Yediği 2. golü Başakşehir-Trabzon filan yese Var'dan dönerdi. En nihayetinde 40 hafta kenarda oturtup son 50 dakika ceza sahasında oynanan maçı kurtarması beklenen bir adam. Fazla üstüne gitmemek lazım.

Üst Alt