#34 Okan Kocuk - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Şampiyonluk modunu açarken karşı karşıyada bacakları kapatırsa bayağı hayra geçer.

Çok iyi maç çıkarmış olabilir ama işte o golü yediğin zaman hiçbir anlamı kalmıyor.O golü yemeyeceksin arkadaş.

Tabiki dünyadaki en iyi kalecilerde çok ciddi hatalı yediği goler oluyor.Fakat bunun sürekliliği önemli.Okanın çok sık yememesi lazım böyler golleri..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mac icinde hem yakiyordu hemde kurtardi bizi. Bu nasil kaleci?😀 muslera dönene kadar kalede olmali tabi. Kötunun iyisi diyelim

Bunu niye ovdunuz onuda anlamadim. Yedigimiz golde once bosa cikti sonra yumurtladi. 30 metredrn gelen sutlari tuttu diye cogu ustune gitti.

Muslera derhal dönmesi lazim

Bunu niye ovdunuz onuda anlamadim. Yedigimiz golde once bosa cikti sonra yumurtladi. 30 metredrn gelen sutlari tuttu diye cogu ustune gitti.

Muslera derhal dönmesi lazim

Çoğu üstüne gitti diye bir şey yok, adamın pozisyon alması muazzam. İyi kaleci dediğinin jeneriklik kurtarışı az olurmuş zaten. Tek sıkıntısı yan topları ki onu öğrenene kadar da Fatih gibi çizgi hakemliği yapacağına boşa çıkmasını tercih ederim. Herife altıpasa düşen topa vurdurduktan sonra kalede de dursan, boş da bıraksan topu içerden çıkarıyorsun zaten. Belki Manisa dönemi Ufuk'tan beri Galatasaray'da gördüğüm en potansiyelli yerli kaleci, düzgün bir antrenörle birlikte üzerine eğilmeli.

Çoğu üstüne gitti diye bir şey yok, adamın pozisyon alması muazzam. İyi kaleci dediğinin jeneriklik kurtarışı az olurmuş zaten. Tek sıkıntısı yan topları ki onu öğrenene kadar da Fatih gibi çizgi hakemliği yapacağına boşa çıkmasını tercih ederim. Herife altıpasa düşen topa vurdurduktan sonra kalede de dursan, boş da bıraksan topu içerden çıkarıyorsun zaten. Belki Manisa dönemi Ufuk'tan beri Galatasaray'da gördüğüm en potansiyelli yerli kaleci, düzgün bir antrenörle birlikte üzerine eğilmeli.
Ilerde duzeltebilir belki ona birsey diyemem ama su an guven vermiyor bana

Oldukça iyi kaleci keşke sezon başından beri oynasaydı, Yediği golde hatalı ama her yan topa vurduran defansımız kadar değil. Sonrasında kurtardıkları ile maçı bizde tuttu. Yasin,Gradel ve Kone'nin gollük 3 şutunu çıkardı bir tanede yan topa çıktı Kone'den önce yumruklamasa yemiştik golü.

oynadıkca özgüveni yerine gelir umarım. iyi toplar çıkardı ama hala ceza sahasında güvensiz hareketleri var. yediği golde de bir şey yok. yasinin topunu cıkarması baya iyiydi. altı pastan da iyi top aldı. şimdi özete baktım da maçı kurtaran adam ya. 3 puan okana yazdı.

Üst Alt