#35 Batuhan Şen | Gaziantep'te Kiralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#35 Batuhan Şen | Gaziantep'te Kiralık

valla özellikle saydım 20 saniyede son dakikada degaj yaptı bebe. 5 saniyede başlayacak kadar şikeci, 40 saniyede başlayacak kadar ertaç değildi en nihayetinde. ekmek yediği yere ihanet edecek hali yoktu bebenin.

onun dışında oyun bilgisi fena değil, yan topları da armut gibi iyi topladı bugün. kadroda tutulmalı.

Burada paylaşılan bütün yorumlar haksız. İnşallah gelişimini tamamlar da yıllarca kalemini koruyacak yerli bi kalecimiz olur.

Iyi oynayacak tabi ki. Ama surekli zaman gecirmesi adilik. Ceza almayacak sekilde boyle ifade edebilirim. Direkt sozlesmesi fesh edilmeli.

En zor anlarda bile soğukkanlı kalabilmesini çok takdir ettim; o anlarda mesela tecrübenin doruğunda olduğunu varsaydığımïz Muslera sıçıp batırabilirdi, penaltı-kırmızı filan. Zaman geçirme konusu ise tamamen hakemin acizliğidir...Hakem izin verirse maçın yarısını yer kaleci. Bkz: Şenol Günes' in kaleciliği. Gerçi bakmaya yaşı yeteniniz pek yoktur da!..

Eğer Galatasarayimıza karşı fiili yahut sözlü kesin bir yanlış yapmadıysa, kadro planlamasında dikkate alınması gereken bir değer olduğu kanaatindeyim...

İzlediğim maçta yediği 2 golde de hatalı 1 tanesini zaten kendi kalesine o attı, diğerinde de hatalı çıkış yaptı. Performansı İsmail Çipe'yi hatırlattı.

Okan kalmak istemiyor galiba. Kadrodaki mevcut altyapı ürünlerinden biri de en fazla üçüncü kaleci olabilir. Geçen yıl İsmail kazmasına 2. kaleci olarak güvenmek, hem takıma düşme korkusu yaşattı, hem Fatih Hocanın kariyerinin bitmesinde en öneml faktörlerden biri oldu maalesef...

Velhasıl takıma güvenilir bir ikinci kaleci lazım gelecek sezon için. Batuhan' ın iyi oynadığı maçları gördükçe bir opsiyon olabileceğini düşünmüştüm ama çok da güven vermediği hususuna katılmamak elde değil...Uğurcan veya Doğan transferleri uzak bir ihtimal olarak göründüğüne göre başka bir yerli kaleci bulunmalı. Olmadı, yine bir şekilde Okan kalmaya ikna edilse bari...

87ed8adec5324f23af357e9351559a5c.jpeg

Üst Alt