#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fener maçında atılması gerekiyordu, sonra bir maç daha vardı atıldı mı atılmadı mı tam hatırlayamadım ama bundan cacık olmaz. İki tane şut olarak attığı orta gol oldu diye Marcelo ilan ettiniz. Nagatomo top diye oynar bunu.
Tunay Torun'u bile tutamadı o kadar ya o kadar.

Bunu oynatıp linnesi, gönderilen nagatomoyu oynatmayan hocanın da

Linnes fersah fersah iyi bu adamdan

1000 defa yazdık

Senin hocaligina

Korner direğinde rakibe gereksiz faul yapıp tehlike yaratması bile futbolcu olmadığını gösteriyor

2. yarı Ömer veya linnes sol beke girmeli

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sezon sonunda kiralik sozlesmesi feshedilmeli. Gelecek sezon bu adami izlemek istemiyorum. Eger sutlanmazsa hoca performansindan memnun diye dusunmeye baslayacagim.

Hep sakar şakirdi zaten bugün yine ispatladı. İyi oyunculuğunu kötü oyunculuğunu geçtim beyinsiz bir arkadaşımız ne yazık ki. İkinci yarı yaldır yuldur girdiği pozisyonda ilk kontakta kendini yere bıraksa penaltıyı alırdı. Onun yerine pozisyonu zorladı golü kaçırdık. İlk yarıda da Andone'nin saflığıyla 2 puanı böyle Malatya'da bırakmıştık. Bize yetenekli olduğu kadar zeki de adam lazım. Saracchi kafa olarak hiçbir zaman büyük takım oyuncusu olamayacak belli ki.

Bu takima birincil gorevi savunmayi en iyi sekilde yapacak bekler gelsin. Hucumda 20 asist yapsada, savunma zayif oldugunda takima mutlaka daha buyuk zarari oluyor.

Üst Alt