#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kronik sakat demiyimde sık sık kısa süreli sakatlanan birisi. bunu ilk aldığımız zamanlarda da bu tarz post atmıştım.

ama ne yönetim ne de teknik ekip bunun önlemini almadı. ben türkiyede geçim ve gelecek kaygısı sıkıntısı yaşarken bunu düşünebiliyorum görebiliyorum ama gs teknik ekibi ve yöneticileri tek düşüncesi galatasaray olacak adamlar bunu düşünemiyor yada göremiyor ben buna deli oluyorum işte. nagatomo çok güzel yedekleyebilirdi neden gönderildi. yada umut meraş alınamaz mıydı zamanında? diagneye 13milyon gömdüğümüz zaman gitti umut meraş

Ekli dosyayı görüntüle 97699
Iyi de kisa dedigin surelerde takimin hali ortada. Alternatifi yok.
Bosuna Caner diye dillendirmedik.

Iyi de kisa dedigin surelerde takimin hali ortada. Alternatifi yok.
Bosuna Caner diye dillendirmedik.

Caner de bizim sistemde pek yaraya merhem olmazdı gibi. La Liga'dan Riera kadar pas oyunu yapabilecek bir kelepir alternatif bulsaydık iyiydi. Mariano da yokken Saracchi'den Linnes'e filan düşmek attan inip eşeğe binmek gibi oluyor.

Hazır sakatken ve daha ön plana çıkmamış iken kulübüne 3-5 teklif edip bonservisini almak lazım.
Aksi halde sezon sonu alamayız.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Bu cocuga care bulmak lazim. 14 hafta kaldi, en fazla 1 mac kart cezasindan kacirmali. Hani olmaz da eger olursa diyelim, 3 0 filan oldugunda direk cikaralim.

Mariano ve Seri'yi kaybetmişken Saracchi geriden oyun kurulumu ve oyunu hızla karşıya geçirme konusunda elimizi rahatlatan en büyük güçtü, olmazsa olmaz durumda. O yoksa ben hoca yerinde olsam 4-4-2 döner direkt Babel - Falcao/Diagne'yi uzun vururum baskı yiyip çıkamıyorsak.

Üst Alt