#36 Marcelo Saracchi - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sıkıntı kafasını kaldırmaması solbeke Emre Kılınç’ı koysadık keşke en azından kafasını kaldırıp içeri atıyor belki maç başında öne geçerdik.

Diğer zayıf noktası ise beynini aldırmış olması.

Bu sğr Rize maçında aynı taçtan golü yedirdi balık hafızalı 4-5 maç sonra aynı hatayı yaptı yine yedirdi. Bunu nasıl Leipzig almış unlucky.

müthiş tempolu bir herif. dün gördüğüm en eforlu maçlardan birini oynadı. neredeyse her hücumda ceza sahası çevresindeydi. çevirdiği toplar asistle sonuçlanabilirdi. özellikle emre'nin ayağına attığı top bizi öne geçirebilirdi ilk yarıda ama emre ıskaladı.

diğer yandan 23 yaşına daha yeni girdi. eksik yaptığı işleri düzeltebilmek için uzun zamanı var.
aslında elimizdeki 24-25 yaş altı oyuncularla genç bir yapı oluşturma şansımız var ama hepsi kiralık maalesef.

sakatlık sıkıntısı olmasa kadroda tutmak için uğraşılmasını isterdim ama çok maç kaçırıyor.

Hizi ve temposu ile takima faydali oldu. Transferi aciklandiginda defansif olarak iyi degil diyenler olmustu ama bence defansif yonu bir guney amerika’li bek oyuncusuna gore fena degil. Elestirebilecegim yonleri ortalari berbat ve cok fazla sakatlaniyor. Sakatlik sorunu oldugu icin alinacagini dusunmuyorum.

Temposu iyi, çizgiden yaya çıkarttığı toplar da iyi. Konsantrasyon çok dağınık. Adam kaçırması, riskli taç atışları vs. ile kötü oynadığı bir maçta takımın anasını ağlatabiliyor. Hepsi bir yana tam sağlıklı bir sezon geçiremiyor. Tam form tuttu diyorsun hop 3 hafta yok. Bildiğim bir kronik sorunu yok. Bu yaşta oyuncu bu kadar maç kaçırıyorsa doğru yaşamıyordur. Zaten bonservisi için de bir girişim yok, görünen o. Yolu açık olsun.

Bazi ozelliklerini bizim lig icin begenmeme ragmen cok dengesiz ve cok inis cikisli performans sergiliyor. Bir mac adamina kene gibi yapisirken diger mac surekli adam kaciriyor.

Sakatlik sorunlari da ust seviyede.

Tekrar alinacagina ihtimal vermiyorum. Onu acik olsun.

Üst Alt