38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'ımızı Avrupa'da hak ettiği yere taşıyacak bir ekip istiyoruz
Kulübe mali açıdan finansal destek sağlayabilecek, uluslararası iş tecrübesiyle transferlerde pazarlık hususunda elimizi güçlendirecek yönetime ihtiyacımız var

Ve bu seçimin 29 Mayısta HEMEN yapılmasına ihtiyacımız var
Oyalandığımız her gün kulübün aleyhinedir

Şimdi muhtemelen işlerin karışacağını düşünüyorum.

Tam kapanma bitecek , Cengiz ayrı bir seçim tarihi açıklayacak.

Sonrası ne olur görürüz.

Hocanın 3 yıllık kaynak hazırlacak bir yönetim lazım demesi filan , bu iş daha çok şeye gebe.

Görüp öğreneceğiz muhtemelen.

eşrefin seçilme ihtimali hiç az değil
burak elmas favori görünse de eşrefin kulüp kulislerinde sözünün daha fazla geçtiğini düşünüyorum

Galatasaray başkan adayı Işın Çelebi: "Futbolda başarı en önem verdiğimiz konu. Kulüp başarısı ve finansman gücü iç içe geçmiş kavramlardır. Bu arada Fatih Terim hocamız ile olumlu ve pozitif bir görüşme yaptığımızı belirtmek isterim. İlişkilerimiz gayet iyidir." (SporArena)
Işın Çelebi: "Dünya futbolunda hızlı bir değişim yaşanıyor. Sistemler değişiyor. Almanya’da dijitalleşmenin ve bilimin etkisiyle yeni bir anlayış ön plana çıktı. Galatasaray'ın bu yeni futbol düzenine adapte edilmesini sağlayacağız."
Oha adam bilinçli. Ekibi alıp başkasının yanına geçsin

Eğer kadro planlaması yapılırken Mustafa Cengiz yönetimde olursa Fatih Terim bırakır ama yeni yönetim seçilmiş olursa Fatih Terim görevine devam eder bence

Ki Şampiyonlar Ligi elemesi oynayacağımız erken açacağımız sezonda Mustafa Cengiz yönetimiyle ne olursa olsun sezona girmememiz gerekiyor

Oy verecekler ölmeden yapilsa da su seçim bizde önümüze baksaydik. Seçimden önce 3-4 pilav günü sigdirabilirler araya. Ne olsa vaktimiz var ohhhh kebap

Terimci olmayan Esref hamamcioglu.

Burak elmas capsizi sonumuz olur. Terimin oyuncagi olur, 80 milyon euro maasli takim kurdurur ki 20 milyon maasli takimlarin onunde sampiyon olsun, 50 milyonluk maasli takimi sampiyon yapamiyor 20 milyonluk takimlarin onunde cunku!!

Terimci olmayan Esref hamamcioglu.

Burak elmas capsizi sonumuz olur. Terimin oyuncagi olur, 80 milyon euro maasli takim kurdurur ki 20 milyon maasli takimlarin onunde sampiyon olsun, 50 milyonluk maasli takimi sampiyon yapamiyor 20 milyonluk takimlarin onunde cunku!!
Eşrefin Terimi tutmayacağını nereden çıkarıyorsunuz ki ?
Başkan adaylarının hepsi Terimin eline bakacak.
Futbol direktörü filan olayını yalanladı bu arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt