38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu

Ne yapalım seçildiğinde güvenmeyelim mi? Geçmiş mesajı alıntılayıp dalga geçmeye çalışıp ben haklı çıktım demekten neden zevk alıyorsunuz bu kadar.

Burak Elmas'a güvendik. Herkes güvendi. Ama başarısız bir yönetim sergiledikleri ortada.

Eşref hamamcıoğlunu destekledim forumdaki elmascılar bana sataştı susturmaya çalıştı.Dedim Burak elmas sizi kandırıyor zaman beni haklı çıkaracak.Böyle olmasını istemezdim ama haklı çıktım.Siz siz olun kimseyi körü körüne destekleyip buradaki insanların kalbini kırmayın.Noldu Burak elmas için kalbini kırdığınız insanlar deydi mi ?

Taraftara da suç bulmalık bir durum yok bir kere oy hakkı yok, iki aday profilleri ortada biraz ağzı laf yapan yakın geliyor haliyle işin aslı öyle olmuyor tabi. Ders olsun gelip hizmet etmeden kimseye büyük başkan çekmeyelim artık.

Son düzenleme:
İbra edilme karsiliginda yonetimi dagilan,guven oyu almak zorunda olan burak yazin secime gider,secimdede kaybeder

Yeni baskan ve yeni tdyi bu sefer dogru seceriz umarim

Üst Alt