GSC Haber - 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024

Dursun Özbek, Galatasaray'da mayıs sonunda yapılacak seçimli genel kurulda bir kez daha aday olacak ve Okan Buruk'la devam edecek.

Tecrübeli hocayla her konuda anlaşan sarı-kırmızılı yönetim, seçimin kazanılmasının ardından kasada bekleyen sözleşmeyi devreye alacak.

[Sabah]

Abdürrahim Albayrak'ı yönetimde istemelerinin sebebinin güçlü siyasi ilişkileri olduğunu düşünüyorum. Bir holding çatısı altında GS düşmanlığı ittifakı var karşıda. Bu sebeple lobi önemli.
öyle lobi batsın ya - hiç umrumda değil. Dursun başkanın verdiği foto bile midemi bulandırmıştı zaten (arkada belmas falanda vardı üstüne - kişisel bile olsa başkanken çıkması iğrençti bence)

Özgörkey gibi osuruk kadar katkısı olmayan adamlar listelerden elenmeli artık. Tamam herkes bir Erden Timur olamaz ama en azından bir katkı yapsınlar yahu. Apır sapır adamlardan gına geldi.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY
Eyüp'ü bıraksın Murat Özkaya olsun mesela yönetici yada ne bileyim katkı verecek kişiler olsun. Ali Yüce dönsün keşke Sabancı olsa, İpek Kıraç 2. başkan olsa.

Galatasaray yöneticisi Mehmet Cibara: "Galatasaray tüm borcu yani 2.3 milyar lirayı ödeyip Bankalar Birliği anlaşmasından çıkacak. Detayları Dursun Özbek kongrede açıklayacak."

Galatasaray yöneticisi Mehmet Cibara: "Galatasaray tüm borcu yani 2.3 milyar lirayı ödeyip Bankalar Birliği anlaşmasından çıkacak. Detayları Dursun Özbek kongrede açıklayacak."
Bir önceki Divan'da Özbek'te açıklamıştı son aşamaya geldik yeni seçilecek yönetim BB anlaşmasından kurtarılmış bir şekilde teslim edeceğiz diye. Cumartesi bütçe kongresi var herhalde orada nasıl yapılacağı yada ne zaman tamamlanacağı gibi detayları söyleyecekler zira seçime 2 ay gibi bir süre kaldı. Umarım boş konuşmalar değildir de dediklerini yaparlar bu sezon şampiyonluktan daha önemli mevzuydu bu. Cibara nerede demi acaba bunu? Bu arada benim tahminim Locaların 2 yıllık satışlarından gelecek para ki bilançoda yer almamıştı bu dönemlik gelirleri koyduk 2 yıllık satışlar yada 5 yıllık sponsorluk toplamını koymadık diyordu. O yüzden 2 yıllık loca satışları + Boey satışından gelen paranın bir kısmı ile çıkılacak gibi geliyor bana belki sermaye artışı gelir bu 2 ay içinde sanırım 1 ayda tamamlanıyor ondan sonrada yapabilir.

Tek adaylı seçim olur Dursun başkanın karşısına kimse çıkmaz 1 dönem daha başkan olarak kalır. Abdurrahim Albayrak yönetim listesine eklenmiş olur Erden Timur'da devam eder ikisi birden futbol şubesiyle ilgilenirler.

1 dönem sonra Dursun Özbek bırakırken Abdurrahim Albayrak - Erden Timur - Metin Öztürk beraber devam ederler.

Tek adaylı seçim olur Dursun başkanın karşısına kimse çıkmaz 1 dönem daha başkan olarak kalır. Abdurrahim Albayrak yönetim listesine eklenmiş olur Erden Timur'da devam eder ikisi birden futbol şubesiyle ilgilenirler.
Tek adaylı seçim olmaz mutlak göstermelik olsa da bir aday çıkar hatta Özbek'in 1 dönem sonrasını düşünüp kendisini göstermek isteyen biri de olabilir en kötü hiç ciddiye alınmayacak biri çıkar.

Tek adaylı seçim olmaz mutlak göstermelik olsa da bir aday çıkar hatta Özbek'in 1 dönem sonrasını düşünüp kendisini göstermek isteyen biri de olabilir en kötü hiç ciddiye alınmayacak biri çıkar.
1 dönem sonrasında da işler yolunda gitme ihtimali epey yüksek verilen vaatler gerçekleşecek gibi gözüküyor üstüne futbol şubesinde her geçen gün güçleniyoruz muhtemelen 1 dönem sonra Dursun Özbek bırakırken herkes onun gösterdiği aday etrafında birleşir.

Egosuz bir yönetim olduğu için bu ihtimalin gerçekleşmesi fazla ihtimal egolu insanların olduğu ortamda huzurda olmuyor istikrarda geçmiştede yaşandı en doğru yapı şu an ki yapı ve böyle devam etmemiz lazım Dursun Özbek sonrasında da aynı şekilde devam edilmeli.

1 dönem sonrasında da işler yolunda gitme ihtimali epey yüksek verilen vaatler gerçekleşecek gibi gözüküyor üstüne futbol şubesinde her geçen gün güçleniyoruz muhtemelen 1 dönem sonra Dursun Özbek bırakırken herkes onun gösterdiği aday etrafında birleşir.

Egosuz bir yönetim olduğu için bu ihtimalin gerçekleşmesi fazla ihtimal egolu insanların olduğu ortamda huzurda olmuyor istikrarda geçmiştede yaşandı en doğru yapı şu an ki yapı ve böyle devam etmemiz lazım Dursun Özbek sonrasında da aynı şekilde devam edilmeli.
Özbek sonrası ne olur şu anda yorumlamak mümkün değil. GS gibi her an her şey olabilecek bir Genel Kurul yapımız var. Önümüzdeki seçimde bile yüksek olasılıklı tahminler yapıyoruz ama 1 ayda bir şeyler olur bambaşka şeyler konuşuruz mesela. O yüzden seçimlerde listeleri adayları net görmeden ne konuşursak havada kalır.

Özbek sonrası ne olur şu anda yorumlamak mümkün değil. GS gibi her an her şey olabilecek bir Genel Kurul yapımız var. Önümüzdeki seçimde bile yüksek olasılıklı tahminler yapıyoruz ama 1 ayda bir şeyler olur bambaşka şeyler konuşuruz mesela. O yüzden seçimlerde listeleri adayları net görmeden ne konuşursak havada kalır.
Bu seçim hiçbir şey olmaz aynı şekilde 2 sene daha başarılı süreç geçsin Dursun Özbek adayım bu istikrar bozulmasın devam edilsin dediği taktirde yine onun gösterdiği aday seçilir.

Bizim camiada başarı hiçbir zaman cezalandırılmaz ama başarısızlık anında cezalandırılır çok büyük hatalar yapmadıkları sürece önümüzdeki 2 senede başarısız olma ihtimalleri olmaz.

Artan gelirler, oyuncu satışları, Florya projesi, Kemerburgaz tesisleri, bankalar birliği anlaşmasından çıkılması derken ekonomik özgürlüğümüze ulaşıyoruz. Ekonomik özgürlük demek fener ve beşiktaş'a göre ciddi bir kalite farkı getirecek bu ekonomik gelirlerin doğru yönetimiyle amatör branşlarada sürdürülebilir bir yapı kurulabilir.

Üst Alt