#4 Çetin Güngör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Çetin Güngör

Cevap: #4 Çetin Güngör

Ben kendisinden umutluyum.Dünkü maçta kendisine pek iş düşmedi ama fizik olarak iyi bir futbolcu.Ayaklarına da hakim gözüküyor.Umarım önümüzdeki yıllarda faydalı olur.

Önünde çok önemli iki yılı var iki yıl içinde A takıma çıkarsa değişmez bekimiz olabilir ancak ben ne olursa olsun bu haliyle devam ederse Sabri'yi kimsenin kesemeyeceğini düşünüyorum.

Çetin'in performansını hiç beğenmedim ama sahada oynayan abilerini görünce o da kendine güvensiz oynadı diye düşünüyorum.

A2 takımı takip edenlerin dediğine göre ileride bu ülkenin değişmez sağ beki olacak

cetin'nin bu sayiki galatasaray dergisi'nde roportaji var. yani daha cok bir yazi var hakkinda kendisi anlatmis yazar kaleme almis.

Macin bizim acimizdan en kotu dakikasi ise Cetin'in sakatlanma ani oldu, Cem'in soldan getirdigi topa ceza sahasina dogru depar atmasi ile yere yigilmasi bir oldu, mactan sonra yuruyemeyecek durumdaydi, takim doktorunun sayesinde otobuse binebildi. O da Cem Sultan gibi macta mukemmele yakin oynayip sahane bir gol atmisti, A takimina alinmisken bu sakatlik onun adina cok talihsiz oldu diyebilirim. Sakatligin detayini bilemiyorum ama durumu cok ciddi gorunuyordu.

Galatasaray Antrenmanları

şanlıurfaspor'da düzenli olarak 11 oynamamış şuana dek. umarım oynar ve birilerinin dikkatini çeker.

oynaması konusunda şüpheli değilim de dikkat çekmeyecektir bir taraflarını yırtsa da. anca sezon başı kampına katılır, elinden gelenin en iyisini yapsa da başka takımlara kiralık gönderilerek sözleşmesini bitirmesi beklenir. tıpkı irfan başaran ve cafercan gibi. örnekler çoğaltılabilir.

Cevap: #4 Çetin Güngör | Şanlıurfaspor'da Kiralık

Cetin'nin sozlesmesi bu sezon sonu bitiyor. Anil Dilaver ve bir cok diger oyuncu gibi.

Cevap: #4 Çetin Güngör | Şanlıurfaspor'da Kiralık

masllah oynasin

bizim türk topcusu yetenekli (servet sarp disinda tabi)

ama islerine saygilari yok

disiplin disiplin

Üst Alt