#4 Gheorghe Popescu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #4 Gheorghe Popescu

lütfen şanlı tarihimizde emeği olanlara ilgi gösterelim mustafa sarp felan gitmiş samsuna hala onun topiğe yazılıyor negatif yorumlarda olsa burası bomboş

Mustafa Sarp adam olsun.

Popescu'nun topicinde o hıyarın adının geçmesi bile kabullenilemez bir durum.

Ruhun Ujfalusi'de can buldu reyis,artık üşümüyoruz.Keşke bir de adaşın Hagi'nin de ruhu birisinde can bulsa 2-3 aya kadar.

Bence Gündüz Kılıç ŞANLI Galatasaray bölümünde sadece böyle önemli, takıma katkıları olmuş kişilerin konuları olmalı. Adnan Sezgin, Barış Özbek, Ali Turan, Serdar Özkan gibi isimler arşive ya da çöp kutusuna falan taşınmalı.

cok usta bir adamdi. yaninda bulent korkmaz gibi bir kazma bile harman olmustur.
saispas.gif

popescu-uefa-galatasaray-arsenal.jpg

Popescu,Hagi,Taffarel,Capone :) yerleri her zaman ayrı kalacaktır.

Konuyla ilgili olmasada bu forma Galatasaray tarihinin belki de en güzel formasıdır.

evet forma çok güzel.. bende var taksimden almıştım.Uzun kollu hatta uefa amblemi ve arma ile adidas logosu arasında ki yapıştırma da var. 5-6 sene önce 75-80 liraya almıştım.

arkasında da bülent korkmaz yazdırdım hatta bedavaya yazdılar.. benim için paha biçilmez bir hatıra..

Adını her duyduğumda ne kadar gururlandığımı bir bilsen reyiz :)

Sen ve seninle birlikte mücadele eden tüm aslanlar hep gönüllerimizdesiniz.

Hala o penaltıyı izlediğim zaman,tüylerim diken diken olur.

Helal Olsun.

Real Madrid'e yakınlığıyla bilinen AS gazetesine Ronaldo ve Messi rekabetini yorumlayan Popescu, "Cristiano'nun Messi'den daha iyi olduğunu iddia etmek için çok büyük bir Real Madrid taraftarı olmak gerek. İkisini karşılaştırmak mümkün bile değil. Ronaldo iyi bir oyuncu ama Messi'yle yarışamaz bile. Bir Messi, bir de diğerleri var. Ronaldo'da Arjantinli yıldızdaki maç kazanma yeteneği de yok." şeklinde konuştu.

Johan Cruyff'a da değinmeyi ihmal etmeyen Popescu, "Takıma geldiğimde Cruyff, bir Barça efsanesi olan Guillermo Amor'dan kaptanlık pazubandını aldı ve bana verdi. Buna inanamamıştım. Kaptan olduğumda gerçekten çok gururlanmıştım. Eğer Cruyff bir kadın olsaydı ona her gün evlilik teklif ederdim!" dedi.

Üst Alt