#4 Hamit Altıntop (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Hamit Altıntop (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hamit Altıntop

Alo ben Hamit...Fatih Hoca´yla çalışmak istemiyorum!

H: Alo kardeşim...?

X: Naber Hamitciğim...

H: Yaa napalım şu takım işini düşünüyorum...

X: Ne oldu ki?

H: Şimdi beni Galatasaray istiyor ama...

X: Ama?

H: - Yaa ben Fatih Hocayla çalışmak istemiyorum...

X: Niye?

H: Yaaa biliyorsun‚ gurbetçileri pek sevmiyor... Senden rica etsem beni Aykut Hocayla görüştürür müsün? Onunla çalışmayı çok istiyorum...

X: Tamamdır kardeşim...

Bu telefon konuşması‚ Hamit Altıntop ile Fenerbahçeli bir futbolcu arasında geçti. Fenerbahçeli oyuncunun ismi bende saklı... Daha sonra Aykut Hocayla Hamit görüştü‚ her konuda anlaşıldı ve... Vesini biliyorsunuz... Hamit Altıntop‚ çalışmak istemediğini söylediği Fatih Hocanın oyuncusu oldu. Yani neymiş? Galatasaraya transfer olmadan önce‚ Fenerbahçeyle görüşüp‚ transfer ücreti artırılabilinirmiş... Aykut Hoca kullanıldık diyor... Ben de Hamit Altıntop duruşu diyorum. Transferi hayırlı olsun.

Ercan Saatci

bunlar iyice salaklasdi , kendilerini neyle kandiriyor.

bu iddaayi mahkkemeye tasimamiz gerek. ispatlamazsan bir kez daha adam olmadigin anlasilacak ercan duvarsaatcisi

Oha adam kafayı yemiş ya bu ercan saatçi'nin çok ciddi psikoloğa görünmesi lazım insanları salak mı zannediyor bu herif

Cevap: # Hamit Altıntop

B_8d00dd69aac02fbb9d01c1d050550b05.jpg

Cevap: #4 Hamit Altıntop

4 numarayla baslamis futbola, 4 numarayla bitirmek istiyormus.

Kariyerinin son duragiyiz. Kariyerinin sonunda büyük basarilara imza atmak isteyecektir reis.

Hedefimiz ayni :ka21:

Cevap: #4 Hamit Altıntop

14 giyer diye tahmin edtmisdim, 4 giymesi gobekte oynayacagı manasına gelmes umarz :icon_twisted:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt