#4 Joshua Ian Shipp - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Joshua Ian Shipp

Cevap: #4 Joshua Ian Shipp

Valla 3'lük atıp atmaması hiç önemli değil, benim son 2 yılda gördüğüm en kötü Shipp 3 3'lük attığı son Oly maçıydı. Zaten penetresi çok iyi, orta mesafesi iyi, pis işleri de mükemmel yapıyor sene sonunda Türk olacak daha ne olsun. Gordon Shipp, Selçuk Melo bozulmasın asla :asd:

en iyi oyununuda CSKA maçında oynamıştı. bide içerdeki oly'de miydi ne.

ama tartışmasız cska en iyi maçıydı. lan tamam dedim içimden. tamam artık atma yoksa transfer ederler seni dedim :D :D

Son zamanlarda 5. viteste sürekli :D Gordon'la birlikte en önemli oyuncumuz şu an, Allah nazarlardan saklasın.

sorumluluk alınca neler yaptıgı ortada boşuna kızmıyordum bu adama. demekki isteyince bişeyler yapabiliyor. son attıgı basket mükemmeldi. gordonla cok iyi 2 li oluyorlar.

Türk yapilmali. Shumpert´i severim ama güzel bir ugurlama yapilmali. Shipp daha önemli su anda. Baya da genc. Hatta sözlesmesi simdiden uzatilmali

Bu Türk statü isi biraz karisik eskiden ligde üç yil oynama kuralini üç yil ayni takimda oynamaya cevirdiler.Yani çok emin degilim vatandasliga geçmesine.

Özgüvenın basketbolda ne kadar önemlı olduğunun en ıyı örneklerınden bırı şundan 2 ay önce boşken bıle üçlük atmaya korkuyordu şımdı takımın skor yukunu taşıyan ısımlerden.Böyle devam Shıp reyız.

Üst Alt