#4 Joshua Ian Shipp - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Joshua Ian Shipp

Cevap: #4 Joshua Ian Shipp

Shipp ve Gordon bu takımda kalacaktır.Oktay Hoca Andric´in son performanslarından pek memnun değildi zaten,kendi ağzındanda kaçırdı dominant bir uzun olsa kadroda iyi olurdu diye.Ama Gordon ve Shipp´ten hep övgü ile bahsetti.

Düşünmek istiyorum dediği muhabbeti dönüyor sağda solda.

Bu performansın ardından iyi teklifler vardır illaki. Öyle üç kuruşa falan kalmaz artık. Eğer Shipp de giderse takım sıfırdan başlayacak yine. :(

Bu arada neymiş bu haber ama tahminim sorun paradır.

Çünkü az para alıyor diye biliyorum ben Shippin.

evet allah icin amerikali basketbolcu alsin cunku onlar biliyor oynamayi. savovic devovic songalia lakovic ne BOS adamlar yha

evet allah icin amerikali basketbolcu alsin cunku onlar biliyor oynamayi. savovic devovic songalia lakovic ne BOS adamlar yha

AGZINA SAGLIK be renkdas

kaç senedir les les sirplari getirip duruyoruz bi boka yaradiklari yok. bir ara hatta su sirp irkçisi oyuncuyu getirmistik adi neydi kurovicmi gorovichmi guya çok feyizli bi topçuydu geldi bi 20+ sayi attigi maçi bile hatirlamiyom.

O Sırpların ölüsü bile takımı lider götürüyordu o sene, Amerikalı Hosley ve Tolliver gelip içine etmişti.

iyi sallamasin. tolliver ve hosley'nin geldigi zaman kadromuzda graves, besok fln tasiyodu takimi. bi hirvat basketçi vardi oda bir ara iyidi sonra kadro disi kaldi.

ondan önceki sene: gaines, dee brown, cuneyt erden, hite'li kadro ulebte yari final yapti.

amerikan basketçi alacaksin aga bu kadar basit.

edit: o 2008 kadrosu efsanedir benim gozumde. ayhan sahenkteki fb maçini unutmam. owens 25+ sayi atmisti diye hatirliyom hatta :016:

asvel'i besiktasi fln yenmistik, çok iyidi yaw

Gurovic gayet iyiydi, Milojevic zaten sezonun en iyisiydi. Gurovic 15 maçta 11 galibiyet, Toliver 11 maçta 4 galibiyet Graves, Hüseyin hepsinde vardı Toliver gelince taşıyamadılar nedense.

Bir sonraki sene Galatasaray tarihinin en iyi yabancı dörtlüsü D-Wash, Jasaitis, Rancik, Wilkinson. :tiphat:

gurovic nasil iyiydi yav butun sene kufur ettik bu ne bicim adam diye, gurovic en fazla jerry johnson kadar iyiydi [bence] milojevic daha gayretliydi diye hatirliyorum

tolliver ve hosley kötu oynamadiki wtf

playofflarda en çok sayi atan adamlarimizdan biriydi hosley. 16 sayi 5 ribaunt avg.

tolliver 15 sayi 7 ribaunt avg.

milojevic reyis adamdi gerçi ama efes serisinde oynamadi bile adam.

o sene hiç kimsenin suçu yoktu bence efes bizden 2 kat daha iyi takimdi. o sene fb gelseydi zorlardik onlari

Tolliver malın tekiydi adam istatistik kasıp gitti daha hücumun 7 saniyesinde sallıyordu topu

Hosley zaten sadece smaç basıyordu Hüseyin Beşok ile kavga etmişti saha dışında o bozmuştu takımı

Zizic'e parasını vermemiştik, gerçi kimseye vermemişizdir de o alışkın değil demek ki.

Ligin ilk yarısında 78-62 yenip 62 tavşan muhabbetin şey geçmiştik Fener'le adamlar bizi 89-62 yenmişti sonra. :sad007:

dogru yaw simdi gelmeye basliyo tolliver malin tekiydi. hosley iyidi ama graves playofflarda kaybolmustu diye hatirliyorum. cuneyt erden'de savunma yapmasini bilmiyordu

good times

Cok tesekkür değil sonsuz teşekkürler verdiğin katkılar için. İstatistiksel olarak değil ama mücadele olarak efsane katkı verdin. Umarım yollarımız yine kesişir.

Takım 2 sayı yemesin diye neler değişti, şaka gibi.

O yüzden ona kızgınım boşver yiyelim 2 sayı.

Sonraki hücumda 3'lük atıp dengelerdin.

Tamda o maçla birlikte takım ritim tutturmuştu.

Shipp sakatlandı yine savunmada ritim kaybetttik.

Herşey için çok teşekkürler Shipp,bundan sonra kariyerinde başarılar.

Üst Alt