Üye Görüşü - 4 Puan Gerideyken Fenerbahçe RAMS Park'a Gelmez - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü 4 Puan Gerideyken Fenerbahçe RAMS Park'a Gelmez

Ali Koç'un yüreği 4 Puan farkla RAMS Park'ta takımını sahaya çıkartıp da yeni bir GALATASARAYA kupa töreni izlemeyi kaldıramaz. Ben küme düşme pahasına da olsa sahaya çıkmayacaklarını düşünüyorum.
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
4 puan farkta kupa töreni olmaz - resmi maçın sonucuna göre şampiyonluk resmiyet kazanıyor çünkü. Kupa töreni olmaz kısaca 4 puan farka. Hatta ve hatta her katakulliyi hazırlamaya çalışırlar son haftaya kalsın , konya deplasmanında işler döner diye.

Konya feneri yenip 7 puana çıkar fark, biz karagümrüğü yenersek (yani garanti 7 puan fark derbi maçı öncesi kesinleşirse) tören hazırlığı olabilir.

o zaman gene u 19 gönderip sahadan çeker. kendisi asla adım atmaz ama.

4 puan farkta kupa töreni olmaz - resmi maçın sonucuna göre şampiyonluk resmiyet kazanıyor çünkü. Kupa töreni olmaz kısaca 4 puan farka. Hatta ve hatta her katakulliyi hazırlamaya çalışırlar son haftaya kalsın , konya deplasmanında işler döner diye.

Konya feneri yenip 7 puana çıkar fark, biz karagümrüğü yenersek (yani garanti 7 puan fark derbi maçı öncesi kesinleşirse) tören hazırlığı olabilir.

o zaman gene u 19 gönderip sahadan çeker. kendisi asla adım atmaz ama.
kaldıki gene tören olmaz - geçen senede garanti şampiyon çıktı kafalar iyi gene çaktık kupa kalkmadı - zaten ayrı organizasyonla daha iyi - futbolculara podyum olayı eğlenceli bir şey.

(ama Süper kupa töreni olabilir - hatta daha bile harika olur)

Rams parka gelmez ise fener korkaklıklarını tüm dünyaya ilan etmiş olurlar. O yüzden geleceklerdir. 1 sene içerisinde 2 kez takımı sahaya sürmemelerinin izahı yok çünkü. Gelip paşa paşa oynayacaklar maçlarını. Daha büyük konuşmayayım...

Bu hamle ezeli rekabeti bitirir. (Zaten son 5 senedir yok) Ali böyle korkunç bir lekeyi sürmek istese bile camia dur der diyeceğim camialarında aklı selim insan yok

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biri lig diğeri özel statülü kupa olduğu için iki lig maçı olmadığından -3 puan alırlar geçerler. Üzerine de tahkim 40 bin ile ödüllendirir.

Üst Alt