# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Sırtı dönük aldığı her topu musleraya oynadığı sürece rakibi bozma ihtimalimiz çok azalıyor ..Adamlar 3-4 kişi önde basmış topu adam gibi kontrol edip dönse kaç kişiyi oyundan düşürecek.. Dün keremle birlikte en çok sırıtan isimdi
Evet benim de dikkatimi çekti ancak geçen maçta hata yapması onu buna itmiş olabilir. Psikoljik olma ihtimali yüksek

Çabuk itibarsızlaştırıldı. Geçen yılın neredeyse MVP'si. milli takım lgbt derken adamı aşağı çektiler. Medya Galatasaray ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor maalesef bizimkilerde çanak tutuyor. Bugün niye çıktı mesela?

geçen sezon sanıldığı kadar iyi değildi

hatta sonlara doğru takım maç kazanmaya başlarken taylan iyice düşüşe geçti.

son 2 maçta denizli ve y.malatya'ya karşı dökülmüştü.

doğru dürüst sezon başı idmanı yapamadı, terim'in en azından ilk yarı sonuna kadar taylan'ı idareli kullanması lazımdı

kayseri maçında mutlaka assunçao olmalı. Taylan kaldıramaz 3 günde 1 maçı

Taylan'ın oyun açan, kanatları rakip bekle teke tek bırakan uzun pasları vardı. Bu pasları atması bizim hücum anlamında pozisyon bulmamızı sağlıyor. Bunları daha sık denemeli.

Daha agresif olmalı Hem savunma hem de hücum olarak. Diyagonal pasları hiç denemiyor kendine güvenmediği için ama biraz da ekstra idman yap aş artık şu eşiği be taylan. Yoksa sıradan bi topçu olarak kalacaksın. Avrupa falan hayal şimdi ki halinle

Leş leş leş leş. Geçen sene ki halinden eser yok, en azından mücadele hızlı oyun vardı geçen sene şimdi ben oldum havasına girmiş hiçbir şeyi doğru yapmıyor, rakip bile karşılamıyor. Bu adamla vakit geçirmeye hiç gerek yok, yerli diye böyle vasat altı adam izlemek zorunda değilim koy paftan birini zaten bunun kadar oynar

Üst Alt