# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 172 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Kimin ne giyeceğine kimse karisamaz. Böyle suclama mi olur allah askina ? Hayir itiraz edenler de 3-5 tane beyaz futbol kılıklı Turgay demir emre bol. Onun dışında herkes de taylana destek verdi. Senin söylediğin sey yobazligin tanimi resmen. Nerede yasadigimizi unuttun galiba. Arabistan degil burasi.
Ben karışmıyorum Umutcuğum ama yaşadığınız ülke Türkiye yahu.

Kala kala buna kaldık. Berkanı bizim kumaşa sarıp saklamamız gerekiyor.
Birisi Nazar boncuğu atsın. Nazar edeceğiz yoksa :(

Terim'in etkisini de görmemek ayıp olur. Sadece Ayak tenisi ile açıklanamaz. Demek ki hoca bir şeyleri başarabilme konusunda hala üretkenlik gösteriyor. Mesela ben Emre Taşdemir'i de beğendim.
Yeni hedefin Berkan mı reis

4-2-3-1 oynayaydık bari. en azından gol yemez, oyunu yıkardık belki önde feghouli gibi bi tekerlekli sandalyeyle. gustavo'yla birlikte oynamak acayip değil de gustavo'yu 6, bunu 8 oynatmak büyük garabet. zaten bizim ülkedeki teknik direktörler bu yüzden zayıflar, tek bildikleri isimleri değiştirmek, sistem ve taktik konusunda hiçbir türlü esneklikleri yok.

ömer iyi yapıyo aslında bunu. şu takımı da 2 önliberosuz taşıyamazsın zaten. ben de berkan ve gustavonun bu şekilde kullanmasını düşünüyorum ama dediğin gibi hoca 433e devam eder isimler değişir ama sistem çok kıpırdamaz gibi
Ekli dosyayı görüntüle 139338

inanak mi?

8 numara oynayamıyor, 6’da idare ediyor. Ama orası için de yeteri kadar sert ve çevik değil. Çevre kontrolü de çok iyi değil. Bir de çok formsuz şu anda. Bu haliyle 6 numara yedeği olur Galatasaray’da

1632612571299.png
1632612593651.png
giphy-downsized.gif

Taylandan mevcut durumuyla sağ bek olmaz yalnız. Adam ortasahada yanından geçen adamları bozamıyor, halil akbunarı falan mı savunacak yuh

tr için ortalama avrupa için vasat diyorduk. şaşırtmıyor. hiç güven vermiyor. hocanın muslerayı uyarması lazım buna pas atmasın.

Üst Alt