#4 Tuğba Palazoğlu


tugbaB.jpg
TUĞBA PALAZOĞLUMevki:Guard

Doğum Tarihi 1980-12-04

Geldiği Takım Mersin BŞB

Giriş Yılı 2008

Boyu 1.74
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluTuğba Palazoğlu Yuvada KaldıGalatasaray Medical Park, 2009-10 sezonunda takımımız formasını giyen Tuğba Palazoğlu ile bir yıllık yeni sözleşme imzaladı.2008-09 sezonu başında Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden Galatasaray'a transfer olan oyuncu, geçtiğimiz sezonu maç başına 7,2 sayı ve 2,4 asist ortalamalarıyla tamamlamıştı. 2010-11 sezonunda da Galatasaray Medical Park için oynayacak Tuğba Palazoğlu'na başarılar dileriz.
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluKritik yerlerde önemli sayılar attı. :tiphat:

11 sayı 5 ribaund 6 asist :animation:
 
Cevap: #4 Tuğba Palazoğlu1-2 yerde saçmalasa da iyi işler yaptı. Kritik yerlerde önemli sayılar attı. 3.periyotun sununda attığı sayı harikaydı.
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluBerbat... Sene sonu yolların ayrılması gereken oyuncuların başında geliyor. Hiçbir katkı vermiyor takıma. Ne adam geçebiliyor, ne savunma yapabiliyor.
 
Cevap: #4 Tuğba Palazoğlubizim türk oyuncular neden ileri gidecegine geri gidiyor. hep ben oldum meselesi yüzünden. nede olsa ben GS dayım deyip yan gelip yatarsan bu hale gelirsin. sayı atamadıgın gibi karsı takımı sacma sapan faullerinle faul atısına götürüyosun. bi insan takımına daha nasıl zarar verir..
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluMaçın genelinde çok kötüydü kritik bir üçlük atsada bavulunu hızlıca toplayıp bu camiadan uzaklaşmalı
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluMaçın genelinde çok kötüydü kritik bir üçlük atsada bavulunu hızlıca toplayıp bu camiadan uzaklaşmalıaynen o kritik 3 lügü attı. ardında 2 tane sacma faul yapıp 4 sayı yedirdi. macın ortalarındada topları kaybetti. daha napacak. bizim takım bukadar salakca hatalar yaptı. macı kazanıyoduk nerdeyse. ben esra şencebenin geri alınmasından yanayım. besiktasın oyun kurucusu esradinc le esra şencebe bize gelmeli..
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluBir yerde Beşiktaş'a diye okudum bilmiyorum doğruluğu nedir?Yeteneği tartışılır ama kalpten oynayan oyuncumuzdu giderse yolu açık olsun.
 
Cevap: #4 Tuğba PalazoğluEsmeral'i alamayacağımızı varsayarsak kesinlikle kalmalı bence. Bu sezon da sakatlanmadan önce çok iyi katkı vermişti, yüreği mücadelesi zaten üst düzey.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt