#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#40 Emin Bayram | Westerlo'da Kiralık

Eminde potansiyel var.Stoperde artık ilk aranan özelliklerden biri ayağının düzgün olması.Emin bunda iyi.Hızıda fena değil.Rize maçında oynamaz ama içerdeki 1 maçta yavaştan koyup alıştırmak lazım.

Emin Bayram bir tarafa da ben ctesi günü GS TV' de U15 maçını izledim Kayseri ile. Bizim takımda Bartuğ Elmaz var. Bu çocuk 40-50 metre uzun pas atıyor.Acayip ara pası atıyor. 2022 kadar profesyonel sözleşme imzalamışız. Ama baktım ismine sayfa açılmamış. Size şöyle söyleyeyim bu çocuk Anadolu takımın birisinde olsa Avrupa kulüpleri dahil sıraya girerlerdi. Abarttığımı düşünen varsa bi kaç maçına göz ucuyla baksın.
Abartmiyosun.2 senedir bahsediyorum ben forumda.Fatih hoca bartugu oynatma derdine dusse iyi olur.ulkenin en komple ortasahasi,hamza akmani da izle...

Bence Marcao'nun yokluğunda kesinlikle az da olsa bir şans bulması gerekiyor tamam tutup Başakşehir deplasmanında 11 başlasın demiyorum da mesela Rize maçında Antep maçında şans bulmasını isterim bu çocuğun çünkü bu çocuğun fiziksel gelişimi yeteneği gerçekten normal değil 16 yaşında 40 kilo kürdan gibi olan adamlar şimdi burada Emin'ın oynamasından korkuyor çocuk 16 yaşında kule gibi maşallahı var ki oynadığı zaman da iyi olduğunun sinyallerini verdi

Eğer Emin bu şansı değerlendirirse sene sonuna kadar seneye kadronun bir parçası olmayı hak ettiğini kanıtlar önümüzdeki sezon ciddi şans bulmaya başlar yok bu şansı iyi değerlendiremez ise henüz hazır olmadığını anlar gelişmesine odaklanır kendi de

Gerçekten 16/17 yaşında Emin Bayram'ı takımda monte etmeyi başarabilirsek bizim seviyemizde sürekli başarı kovalayan takımlar arasında muazzam bir iş yapmış oluruz çocuk bildiğin 16 yaşında önünde dolu dolu 17-18 sene futbol hayatı var bildiğim kadarıyla Ozan Kabak gibi sözleşme sorunu da yok eğer fırlama bir menajer aklını çelmez ise gerçekten büyük iş başarmış oluruz

Kim bilir belki de Emin Bayram Ozan Kabak'ın adını bile unutturacak kadar iyi işler yapar ...

Son düzenleme:
Ben şeye inanmıyorum bu çocuk genç stoper hata yapar çocuğu kaybederiz vs. vs. Ozan Kabak çıktığında hiç mi hata yapmadı ? ama o kadar iyi oynuyordu ki haksız eleştirileri de görmezden gelebiliyorduk hata yapmasına rağmen destek olabiliyorduk da

Veya 24 yaşındaki Çağlar bu sezon belki de EPL'nin Van Dijk ile birlikte en etkili stoper performansını gösteriyor hiç mi hata yapmıyor Çağlar ?

Başka bir örnek genç stoper denildiğinde herkesin aklına gelen De Ligt o seviye için inanılmaz fazla hata yapıyor ama kimse De Ligt'ten vazgeçmiyor değil mi ?

Sorun stoperin hata yapması değil Puyol'un bile nice hatalarını izledim bu iş yaş ile filan olacak iş değil ben henüz hatasız oynayan stoper görmedim ömrü hayatımda mesele hata yapmak değil hata yapmaya korkmak

Emin Bayram çıkar hata yapmasına rağmen üstesinden gelmeyi başarırsa çatır çatır oynamaya devam edebilirse ister 16 yaşında olsun zerre umurumda değil

heybet açısından dedim. andone cücük gibi kalmış yanında
1 yıl kas üzerine çalışsın seneye bambaşka olur.
hele yıllardan beri alt yapıdan gelen çirozları düşününce baya baya iyi bile denebilir.

Kendi yaş grubunda muhtemelen hep fiziği ile fark yarattı. A takımda bu tek başına yeterli değil. Belki hiçbir zaman hızlı bir oyuncu olmaz ama çeviklik ve pozisyon bilgisi ile bu kapatılabilir.

Benim gordugum en buyuk eksiklik toplara sert girmiyor. Sanirim kendi yasitlarinda hep fiziken zayiflarla karsilastigi icin A takim seviyesinde ayarlayamadi. Mesela Aslan, manda veya ceylan avlarken hangisini ne kuvvetle bogazlayacagini otomatikman bilirmis. Emin mandaya da ceylan muamelesi yapiyor fakat Donk abisi ona ogretecektir :) Pazar gunu ya Ahmet ya da Emin oynasin. Takimin orta sahasini bozmaya gerek yok. Gerci fener macindaki Seri Omer ikilisi ile de oynayabiliriz.

ligden koptuk sayılır.
kalan haftalarda ısıtıp önümüzdeki seneye hazırlayalım. marcao luyiden birini satıp kaynak da yaratmış oluruz

Ea3mooCX0AA1b4f

5 dakika bile oynayamadı ya la.
hayatında stoper oynamamış taylan stoper oynadı. sonuç ne oldu? ms: 3-3
gençlere önem veriyoruz vs tam bir masal
çıkanlar şansa çıkıyor, allahın lütfu şeklinde yakaladıkları şansları mucizevi şekilde değerlendiriyorlar

Üst Alt