400 Pkk'lı öldürüldü! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

400 Pkk'lı öldürüldü!

Cevap: 400 Pkk'lı öldürüldü!

Doğru mu değil mi bilmiyorum. Ama çok yanlış şeyler var. Bu işin tamamen bitmesi lazım. Ne kadar inkar etsek de o dağdaki ölenlerin de düzgün bir hayatı olabilirdi. Ve bu terör belası bitmezse, gelecekte dağa çıkacakların da doğru düzgün bir hayatı olmayacak.

400 kişi öldürülmüş, iyi olmuş ya da olmamış. 400 ailenin ocağına ateş düşmüş. Buna ben sevinemem. sonuçta insan onlarda ama yapılması gereken yapıldı operasyonlarla. Yetmez ..

Söylediklerim biraz çelişkili gelecek belki ama, bu işin yöntemi uçaklardan bomba yağdırarak dağa çıkanları öldürmek değil. Bunların ele başı itlerini çökertmek. İnanın o 400 kişi içinde tek biir yönetici yoktur.

Bu işin çözümü nedir? ilk olarak kandil gibi 3-5 tane bulunan pkk yuvalarını kamplarını ele geçirip oraya karakol yapmak. Kara operasyonu ile tüm yöneticilerini öldürmek-yakalamak.

hava operasyonu ile sadece piyonları öldürürüz(kaç tane öldürebilirsek, söylenen 400 sayısı inandırıcı gelmiyor bana)

Kısacası, insan öldürülecekse, bunun çözüme yönelik olması lazım. Sırf intikam için operasyon yapmak sadece ateşe benzin dökmektir. Tamamen bunları ortadan kaldırmamız lazım ki rahatlayalım.

Bölgesel güç olmayı hedefleyen Türkiye'nin artık iş içleriyle bu kadar mücadele etmesi yanlış. Bu işin çözümlenmesi lazım
su yorumu yazmak bile degmez ya neyse ,sanki daha cikarilanlar lolipopla kandirilan 12 yasinda cocuk neyin duygusalligi.

Sen askere gidince o zaman doguya dusersen hic ates etme ,karsindakinin yonetici oldugunu anlarsan ates edersin tabi olmemis olursan o gecen surede.

Pkk lılar şerefsiz ve mal olsalar da kafası çalışanı da vardır emin ol ölü sayısını fazla gösterip bir an önce operasyonların durmasını istiyor olabilirler ben degiliyorum telsiz dinlendiğini ... Ayrıca bu haber doğru olsaydı ana haberlerde ceset fotoraflari dolu olurdu

pkk çok fazla zaiat verdiginin öğrenilmesini kesinlikle istemez.hem kendi örgüt mensuplarınca güçsüz görünmek istemezler hem de halkın gözünde.doğuda askerlik yapanlar da bilir ki çoğu pkk leşlere asker kıyafeti giydirim cesetlerin askerlere ait oldugu izlenimi verenler bile vardır.ayrıca cesetlerini hemen ortadan kaldırarak ölü vermedik izlenimi vermeye çalışırlar.bu tür çatışmalarda ceset fotolarına ulaşman mümkün değil.çoğu zaman şehit cenazelerini bile bulamazlar.bu tür yerlerde olağan üstü haller oldugundan gazetecilerin oraya gitmesini bırak,kafanı bile çıkaramazsın delikten.

Kandildeki kamplar açık hedef mi şimdi. hangisi daha saçma yorum ? sence neden karadan operasyon yapamıyoruz ? Açık hedef olsa karadan girmez miydik sürekli ?

kardeş yaşın 27 ise eğer askerligini yapmış olman gerek.o bölgeler senin evinden çıkıp markete gittigin gibi yollar degil.pkk lılar orada doğuyorlar.avuçlarının içi gibi biliyorlar orayı.o bölgelerde dağı göreyim diye kafanı kaldırdıgında şapka başından düşüyor.oraya kara harekatının yapılması çok güç.çok zaiyat veririz.bunu göze alamayız.onlar peşmerge.eşkiya.kamp yapmak zorundalar.biz değiliz.biraz mantıgınız da devrye girsin lütfen...

su yorumu yazmak bile degmez ya neyse ,sanki daha cikarilanlar lolipopla kandirilan 12 yasinda cocuk neyin duygusalligi.

Sen askere gidince o zaman doguya dusersen hic ates etme ,karsindakinin yonetici oldugunu anlarsan ates edersin tabi olmemis olursan o gecen surede.

Askere gitmediğimi, ayrıca doğuda yapmadığımı nerden biliyorsun. Ayrıca kara hareketi yapmak lazım diyorum ya okuduğunu anlayamıyorsun ya da ...

İnsanlar hala basit şekilde düşünüyor senin gibi. 1000 kişiyi öldürsen ne olcak kampa fiili girmedikten sonra. Bataklık sivrisinek ilişkisi. Bataklığı kurutmadıkça sadece senin gibi kişilerin gazı alınır. 400 kişi öldürülmüş, ispat yok.

Oraya fiili şekilde girip yönetici kadrosu ile birlikte herkesi temizlemek lazım derken duygusallık falan diyorsun. Aklın nerde ?

Tekrar ediyorum, sadece hava harekatı ile Türk milletinin gazı alınır sadece. Kandil gibi yerler işgal edilip, karakol kurulması lazım ki pkk lıların geri dönecekleri yer olmasın.

yalan oğlu yalan haber

bizimkiler dağları bombalarken adamlar evlerinde sığınaklarında çayını içiyolardı bukadar yüksek miktarda pkklı ölse eğer yarın Türkiyenin büyük kentlerinde patlamalar meydana gelir kandırılıyoruz herzamanki gibi...

Askere gitmediğimi, ayrıca doğuda yapmadığımı nerden biliyorsun. Ayrıca kara hareketi yapmak lazım diyorum ya okuduğunu anlayamıyorsun ya da ...

İnsanlar hala basit şekilde düşünüyor senin gibi. 1000 kişiyi öldürsen ne olcak kampa fiili girmedikten sonra. Bataklık sivrisinek ilişkisi. Bataklığı kurutmadıkça sadece senin gibi kişilerin gazı alınır. 400 kişi öldürülmüş, ispat yok.

Oraya fiili şekilde girip yönetici kadrosu ile birlikte herkesi temizlemek lazım derken duygusallık falan diyorsun. Aklın nerde ?

Tekrar ediyorum, sadece hava harekatı ile Türk milletinin gazı alınır sadece. Kandil gibi yerler işgal edilip, karakol kurulması lazım ki pkk lıların geri dönecekleri yer olmasın.
bu habere inanmiyorum ama farzedelim ki dogru ,400 pkkli oldu ve sevinemiyorum diyorsun o zaman git kendini sorgula bana laf yetistirene kadar

görmeden inanmam ben. inşallah doğrudur demekten başka yapabileceğimiz bişey yok.

dağda 3500 terörist varmış ABD bi raporda açıkladı, eğer doğruysa bunların 400ü gitti ,güçlü bir kara harekatı ile o bölgeyi temizleyebiliriz bence

''PKK Dağılmak Üzere

Kaçacak Delik Arıyorlar

400 PKK'lı Arasında Örgütün Önde Gelen İsimlerinden .... Var''

haberlerini kaçırmamışımdır umarım. Yetişebildiysem ne mutlu bana.

Üst Alt