#42 Abdülkerim Bardakcı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iyi mi kötü mü bilemiyorum.

büyük takım psikolojisi yaşıyor. gözler üzerinde olduğu için nerede ne yapacağı konusunda ikilem yaşıyor. gerektiğinde topu alıp gitmek gerektiğinde pas atma eyleminin zamanlamasını iyi yaparsa bu sene bizim için 10 üstünden 6-7'lik bir performans verebilir gibi gözüküyor ki tek kulvar için yeterli.

Aynen öyle. Alman, Norveç'li falan olsa beğenilirdi.

Sırf Anadolu takımından geldiği için burun kıvırılıyor.
Şöyle söyleyeyim. Mesela Marcao bir çok maçta bana saç baş yoldurtmuştur ama taraftarın gözbebeği olmuştur oynadığı sürece. Abdülkerim aynı hatayı yaptığı an ki yapıyor bunu ilk maçta da gördük çok pis sövüp yedeğe düşürttürür taraftar.

Şöyle söyleyeyim. Mesela Marcao bir çok maçta bana saç baş yoldurtmuştur ama taraftarın gözbebeği olmuştur oynadığı sürece. Abdülkerim aynı hatayı yaptığı an ki yapıyor bunu ilk maçta da gördük çok pis sövüp yedeğe düşürttürür taraftar.
Yerli oyuncuyu maalesef sevmiyor taraftar.

Topçunun yerlisi yabancısı olmaz. Öyle bakmak lazım. Ama maalesef herkes yabancı hayranı.

Sen neymişsin be adam tüm konya defansını tek başına sırtlıyormuş meğer
Geçen yıl son derece baskın futbol oynayan takımdaki partnerleri, bildiğimiz rahmetli Ahmet Çalık ve sonrasında da bugün sonlarda oyuna giren Adil idi...Başta Nelsson olmak üzere, takımla tam uyum sağlaması elbette zaman alacak. Formda haliyle Ramos gelmiş olsa da benzer süreç kaçınılmazdı; boya çanağı değil bu iş...

Başarılı buluyorum 2 maçtır yalnız daha takıma alışamadı gibi.Konyaspor'da sürekli ön tarafa doğru top sürer takımı atağa kaldırırdı risk almıyo o konuda şu an..

Yerli oyuncu olarak kontenjan da fena sayılmaz en azından verimli olacağının sinyallerini veriyor Avrupa kupalarına gittiğimiz zaman daha üst düzey stoper lazım

Üst Alt