#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sanırım bu çocuğun içinden de bir Fenerli çıkacak ilerleyen yıllarda. Altyapıdan bolca hain yetiştiriyoruz çünkü.
Zaten şu yaptığı hareket, Galatasaraylı bir gencin yapacağı iş değil.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

la ne kadar kolay bir adami hainlikle suclamak.
Ndiaye hain, gomis hain,ozan hain.
Her para kazandirip giden hain ne guzel dunya.
Aldigi maasin en az 4 katini alacak mi bu cocuk alacak.
Yazin teklif gelecegini kendi ve bonservisinin bu kadar yuksek olabilicegine nasil eminsiniz.
Galatasaray sampiyon olamazsa s.ligindr oynayamaz ve oynayamazsa kendini pazarlayamaz.
Yoneticiler kulubu dusunmeyip para sactikca sacinca hain olmuyor ama bu cocuk kariyerini cizmek isteyince hain. Demekki kulup yoneticiler gelecek çizememişler ışık görmemişler ki bu karari aldılar.
Bu olaylari destekleyecegine hain yakıştırmasi yapılıyor.
Daha çok ozan satmalıyız 2000lilerin belkide hepsini satmalıyız ki turkiyedeki her genc oyuncu sıcrama tahtasi olarak seni görüp tüm gücünü versin.
Basarı ve para boyle kazanılıyor.

Ozan Kabak 18 yaşında ve 6 ayda gösterdiği performansla Türk Futbol tarihinde yurt dışına satılan en pahalı defans oyuncusu olmayı başardı. Yabancı sınırı kaldırılsın diyenlere duyurulur.

1547742523821.png

Sana hiç bir itirazım yok ancak bir iki nokta üzerinde tekrar kafa yorabiliriz.
Birincisi şampiyonlar liginde üst tura çıksak bile ödemesini ne zaman alıyoruz? Bunu harbiden bilmiyorum, ödemeler sezon sonu yapılıyorsa örneğin bizi kurtarmayabilirdi.
İkincisi Ozan'ı bu paralara satabileceklerini hesaplamamışlardır %100 eminim. Akıllarına bile gelmemiştir böyle bir kaynak çıkacağı. Bu konuda da suçlayamam. Para gelmesini beklediğin iki kalem bunlar. Diğeri rodrigues, tamam o cepte. Finansman kısmı sıkıntı olabilirdi saydığım sebeplerden ötürü.

Akbaba transferini ben beğenmiyorum bonservisin o kadar yükselmesi de klasik fenerle kapışma mevzusundan. O konuda yönetim kadar taraftar da suçlu çünkü Akbaba fenere imza atsa ve iyi işler yapsaydı senelerce yönetime sövülecekti neden almadılar diye. Kötü topçu değil ama ihtiyacımız olan birisi de değildi bana göre.

Planlama berbat da değil sanki hiç yok gibi. 45 milyonluk oyuncu satmışız 1 sene içinde, gelen de adam gibi birisi yok. Takımın kan kaybettiği bariz, aksiyon alan da yok. Ankaragücü maçında puan bırakırsak zaten şampiyonluk gitti diye saçma sapan birilerini de getirebilirler. Ciddi ciddi alt yapıdan elemanlarla idare edelim, borçlar kapansın gibi bir bakış açıları olabilir eğer durum ekonomik olarak çok vahimse. Aslında ona itirazım yok, sadece çıkıp adam gibi anlatsınlar.

Son kısım hariç katılıyorum,ortada bir planlama falan yok.Günlük durumlara göre aksiyon alınıyor sadece,yani idare ediliyor kulüp.Şu an için idare etmekten öte bir şeyler yapabilecek bir yönetimin de gelebileceğine inanmıyorum bu kulübe.Gelecek olsaydı geçen Ocak Seçimi'nde görürdük o yönetimi.

Son kısma katılmıyorum çünkü taraftara onu dersen sizin işiniz yönetmek,bir yerden kaynak bulun,kaynak yaratın yapın transfer,ya da defolun gidin derdi yine kabullenmezdi dediğini.

Stuttgart teknik direktörü Weinzerl: "Ozan Kabak inanılmaz yetenekli bir stoper. Onun bu derece olduğunu tahmin etmemiştim.Bayern Münih karşısında sahada olabilir."

Üst Alt